• Jaki
    100
    Beli ce se dizat iz utakmice u utakmicu a Andric je dobar za hnl neznam u cemu je problem.
  • Dudu
    2.6k
    Baš sam i ja htio isto napisati, ne mogu svi igrati u prvih 11, Beli se možda dokaže i za to, a ne vidim zašto bi bio problem da Komnen bude treći napadač ako je on zadovoljan s tim, a za trećeg je dovoljno kvalitetan :D
  • Krizy
    38.4k
    Istina , Atiemwen se budi ali radije bih prodao njih nego Šunjića.. no dobro tko zna šta se tu sve događalo, čekamo daljne informacije, i hoće li uopće proći liječnički.
  • Dudu
    2.6k


    Pa kome ćeš ga prodat, Dinamo ga je platio koliko je u tom trenutku i vrijedio otprilike i sad još se nije prilagodio, možeš samo duplo smanjit cijenu il dat čovjeku priliku da odradi sezonu na solidnom nivou, pa ga eventualno onda prodavati :D
  • Krizy
    38.4k
    Sredit će Zoki u Al Ahli za 8 milijuna :rofl:
  • The Undertaker
    4.4k
    Puno se nagađa bez konkretnih informacija, ovisno o preferencijama prema upravi. Najviše me zanima što će reći Bjelica, posebno, da li je on amenovao transfer i ima li zamjensko rješenje.
  • deda
    29.4k
    Vidim pušten je i istok 2 gore i dolje u prodaju online. S obzirom da je dobar dio karata već prodan može se pretpostaviti da su već ovih dana prodavane na TP. Neskužbeno prodano je preko 5.500 godišnjih.
  • Infinity
    15.4k
    Pred prvu domacu u Europi ce otici dosta ulaznica.
  • BluePhone67
    3.4k
    xxv9kvbfwrzxeb9d.jpg
    6wnlh7cwo22gu5js.jpg
    zm6ib5oyuzv0qpjk.jpg

    Sn 27.07.2019
  • Goran
    80
    Čitam ovo sa Šunjom, e moj Šunja, kao jedan od najperspektivnijih igrača u Hrvatskoj na zadnjem veznom ipak si ti trebao odmah otići u Premiership, kad već toliko voliš Englesku, a Championship je brutalan za tvoju poziciju, mogao bi tamo biti ozlijeđeniji nego prošle godine u HNL-u...
  • platini
    230
    Sve se bojim da je Nikol odlučila

    nb.jpg
  • Beli
    149
    treba to financirati, dobar potez Sunjica iz te perspektive
  • platini
    230
    Mislim da je ona sa Šunjom iz ljubavi.
  • vjeko1701
    6k
    Da me jebes nije ni tolika bomba...samo sise iznadprosjecne.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.