• BluePhone67
    3.4k
    Rijeci vam se pozlatile za Majera pa da bude ono sto svi ocekujemo, za sada me nije kupio i morat ce se jako potrudit da me razuvjeri da imam krivo misljenje o njemu kao sto sada imam..
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    ja ne smatram da je tu išta mutno u igri (npr. ugovor nije potpiso il te pizdarije) nego jednostavno mi se čini da ga Bjelica ne vidi u momčadi što mi je apsurdno ako nemaš boljeg igrača, ili ako je to već slučaj prodaj ili daj dečka na posudbu

    to i još imam jebene flashbackove od igranja Čopa prije Kramarića...
  • Carrasco
    4.1k
    Majer prvo treba izgubit par kila jer je tromiji od moje babe
  • Kwedi
    3.8k
    Koliko je odigrao utakmica u Dinamu, koliko je bio ozlijeđen te koliko je dobio utakmica u kontinuitetu?
  • SAS1987
    13.9k
    Do sada je Lovro Majer u Dinamo oddigrao 686 minuta a Atiemwen 827 minuta. Istina, imao je Majer probleme sa ozljedama ali mi je nevjerovatno da je Atiemwen dobio više prilika od Majera. Iskreno se nadam da Majer ne igra zbog kvalitete / zalaganja na treningima /... i ne zbog nekih managerskih sranja.
  • Kwedi
    3.8k
    Majer je godinu dana u Dinamu, Beli pola godine.

    Mislim da mali ima znanje, ali se u konceptu Bjelice takav tip igrača (ili osobe, ima svega) ne uklapa.

    Trener je šef i najbolje zna.
  • Carrasco
    4.1k
    Igrao protiv rudesa prosle godine prvo kolo i ozlijedio se.. vratio se u proljetnom djelu i 6 utakmica zaredom u HNL-u odigrao u početnoj postavi.. odigrao još dvije utakmice nakon toga i opet se ozlijedio i onda se vratio protiv Inter u predzadnjem kolu, u zadnjem kolu nije bio u zapisniku..
  • deda
    29.2k
    Ja ću svoju diskusiju završiti izjavom "više vjerujem Bjelici nego Majeru". A Lovri želim svu sreću da nas uvjeri u svoj potencijal.
  • Majki2111
    2.8k
    Jel popratio ko Ferencvaroš?
  • marcio amoroso
    33.7k

    3-1 su dobili. Kao nije neka igra bila bajna.
  • Bosna86
    11.6k
    U rangu su Astane prosle g
  • SAS1987
    13.9k
    malo sam ih pratio. Nisu losi i treba ici 100% u utakmicu. Kazu da bi ih moglo doci 3000 u Zagreb :D
  • BluePhone67
    3.4k
    fi1qsxje9v1vf4s6.jpg
    ymgm7jjtqc83teq9.jpg

    Sn 25.07.2019
  • cron1ck
    1.6k
    Sportske:
    Marković trazi placu od 900 000 eura, na stolu ima i vecu ponudu Besiktasa, ali agent se boji zbog likvidnosti kluba prihvatit.

    Dinamo pred sljedecu utakmicu ako prode Gruzijance opet pod posebnim povećalom UEFA-e

    Nino Bule, Rene i Osmanović jucer bila na utakmici Ferncvarosa i Vallete.

    Oko Olma jos se nista ne zna, Olmo samo daje izjave da je jos igrac Dinama, dok Andy Bara kaze kako je novi ugovor ponuđen i da trebaju sjesti, da je Dinamo dobio 5 ponuda ali nije zadovoljan, sljedeci tjedan ce se dogovorit.

    Poslije utakmice Oršić u Gruziji počasti ekipu. Kaze kako su bilo bolji drugo poluvrijeme kad su postali agresivniji i kako mu je ovo prvi gol glavom za Dinamo, u karijeri samo dva puta zabio glavom. Liga prvaka primarni cilj.

    Od cetiri utakmice pred praznim tribinama Maksimira, Dinamo pobijedio samo jednu.
    Dinamo-Pjunik 3:0
    Dinamo-Ajax 0:2
    Dinamo-Temišvar 1:2
    Dinamo-PSV 0:0
  • Infinity
    15.4k
    Protiv Ajaxa se tada tesko ista vise moglo ocekivati. Poraz od Temisvara je djelo utjecaja rezultata u Amsterdamu. Bod protiv PSV-a je isto bio pomalo iznenadjujuci, mada je Dinamo mogao i pobjediti tu utakmicu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.