• Zambatine škude
    2.3k
    Trenutni službeni podaci o broju prodanih godišnjih ulaznica:

    1. GNK Dinamo Zagreb 4525
    2. HNK Hajduk Split 4400
    3. NK Rijeka 3986
    4. NK Osijek 1500

    Ispričavam se ako je netko već stavio.

    Inače, za ovo gore je Goran 100 % u pravu, ja ne kužim zakaj kad je najveće ludilo (nakon gola) bacati navijanje u drugi plan puštanjem muzike.
  • 000
    942
    Počeli su na zadnjoj tekmi protiv Hajduka kemijati sa odabirom muzike.
    Uvijek sam mislio da se ranije sve isplanira što se pušta i kada, ali uvjerih se da je dobar dio improvizacija. Nešto smo i dobacivali oko toga, valjda su nas ozbiljno shvatili pa odlučili obogatiti ponudu.
    Uglavnom spiker govori nekom klincu što da radi i to je to.
  • deda
    29.6k
    U subotu je mjuza bila dosta dobra rekao bih.
  • deda
    29.6k
    Trenutni službeni podaci o broju prodanih godišnjih ulaznica:

    1. GNK Dinamo Zagreb 4525
    2. HNK Hajduk Split 4400
    3. NK Rijeka 3986
    4. NK Osijek 1500

    Ispričavam se ako je netko već stavio.

    Inače, za ovo gore je Goran 100 % u pravu, ja ne kužim zakaj kad je najveće ludilo (nakon gola) bacati navijanje u drugi plan puštanjem muzike.
    Zambatine škude

    Koji su izvori podataka, pošto vidim da službeni Osijek tvrdi 1584.
  • BluePhone67
    3.5k
    Koji su izvori podataka, pošto vidim da službeni Osijek tvrdi 1584.deda

    SN ... Jutros stavljene
  • Jaki
    100
    Deremo tovare po godisnjim hehe
  • reziser
    6.5k
    pa nebumo se s tovarima mjerili
    nisu oni nama ni do koljena :D
  • Zambatine škude
    2.3k
    Meni je to da smo ispred njih baš golemo iznenađenje, na granici nevjerojatnog ako završimo u iksu ili ispred. Tko bi to rekao prije godinu dana...
  • Dudu
    2.6k
    Lijepo je što se prodaju, ali kad se sagleda realno, svi vide da je momčad jaka, očekuje se Liga Prvaka, uvjeren sam da zato idu godišnje dobro, a na HNL-u očekujem i dalje 1500 ljudi na manjim utakmicama..
  • reziser
    6.5k

    prvi test je lokomotiva u petak
    iako koliko čujem, puno ljudi u petak ide na godišnji tak da tu nebu relevantno
  • Infinity
    15.5k
    Pa s obzirom na posljednju sezonu to i nije toliko iznenadjenje. Dinamo je prosle sezone prodao 6.000 godisnjih, a Hajduk 7.000 godisnjih. Dinamo je imao rezultat zbog kojeg su mnogi rekli da ce ove sezone kupiti godisnje ulaznice da ne bi opet dosli u situaciju da ne mogu do ulaznice za pojedinu utakmicu. Zato je sasvim normalno da ce veliki broj ljudi kupiti godisnje i da ce to biti preko 6.000, a s obzirom da je Hajduku neki gabarit 7.000 onda je ocekivati da to bude tu negdje.

    Meni ipak taj veci broj pretplatnika u odnosu na njih ne znaci nesto puno. Bio bih sretniji da imamo manje pretplatnika, a vise gledatelja.


    I jos jedna stvar nevezana za godisnje. Pokusam gledati pressicu i skontam zasto ju ne gledam vec sto godina kada ju oni prenose. Ne mogu vjerovati da jos uvijek nisu sposobni prenijeti normalan zvuk. Pa jel to toliko tesko odraditi i pustiti u eter? Ja da dodjem na pressicu, da ispricam pricu i kasnije pustim ono sto sam ja pricao, a oni emitirali, ja ne bih znao sta slusam i sta sam to pricao. Skroz nerazumljivo. Aljkavo i amaterski.
  • cron1ck
    1.6k
    jel mi moze netko reci do kada sluzbeno traje prodaja godisnjih ulaznica?
  • reziser
    6.5k
    ton s presice očajan, pojačavam na maxium i jedva razaznajem kaj vele
  • Infinity
    15.5k
    Sluzbeno nije objavljeno, ali se taj datum obicno mota oko prve ili uzvratne utakmice play offa. Tako je do sad bila praksa. Klub to naknadno odredi i objavi.
  • Infinity
    15.5k
    Svi koji mozda jos uvijek nisu upratili, na forumu cemo igrati DINAMO PREDICTOR. Ocekuju vas vrijedne nagrade, a svoju prognozu prvo kola mozete ostvaviti OVDJE! Takodjer nije zgoreg procitati pravila.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.