• ZGBhoy
    1.7k


    Ste da kaj ne šalju van iz HR ja bi odmah uzel al Jbg kaj je tu je
  • The Undertaker
    4.6k
    Mea culpa. Pao sam pod utjecaj depresivaca ovdje i podcijenio Dinamov navijački korpus.
  • Nino Bule
    12.2k
    Lazu u klubu, ima jos nade za nas
  • deda
    29.7k
    Ništa me nebi čudilo iako prema online prodaji to je to.
  • Infinity
    15.5k
    Takodjer treba uzeti u obzir da na ticket pointu nije nuzda uzeti sektore koji su ponudjeni na ulaznice.hr . Prosle sezone je jako puno istoka 2 otislo, a isti nije bio u ponudi. Sad su na centralnom ostali samo najvisi redovi i vjerujem da na ticket pointu opet dosta ljudi uzima sektor 2 i nize redove na istom.

    S obzirom da prodaja ide odlicno i da ce se nadmasiti prosla sezona vjerujem da ce iz kluba rado objaviti broj pretplatnika.
  • deda
    29.7k
    Ja sam u subotu pitao za ostale sektore zapada, rekla mačka da ništa ne daju osim sektora 1 i da ništa drugo neće ići u prodaju.
  • reziser
    6.5k
    tko će nego index:
    "Međutim, iznenađuje podatak da je Dinamo dosad prodao više sezonskih ulaznica od najvećeg rivala."
    očekuje se 8000 pretplata (sumnjam)

    zakaj bi to bilo iznenađenje?
  • Infinity
    15.5k
    A istok? Za istok sam 100% siguran da je prosle sezone moglo, pa vjerujem da moze opet.
  • BluePhone67
    3.5k
    Ja sam u subotu pitao za ostale sektore zapada, rekla mačka da ništa ne daju osim sektora 1 i da ništa drugo neće ići u prodaju.deda

    Za sve koji ne znaju sektor 1 je onaj do zida.. cestitam :monkey:
  • Infinity
    15.5k
    Ne, sektor 1 je do juga, a sektor 10 do zida, al dodje na isto ako gledamo odakle je ljepsi pregled terena.
  • reziser
    6.5k

    ispravka
    sektor 1 je do sjevera
  • reziser
    6.5k
    trenutno stanje glasova za proslavu golova uz pjesmu:
    dinamo ja volim 30%
    nebo se plavi 25%
  • Goran
    80
    Ja ne znam treba li nam to, meni je najljepša "glazba" nakon gola ona s tribina, ovo je nadomjestak toga, a posebno su počeli pojačavati decibele kad je stadion bio prazan i zvučnici ispod Sjevera, a i danas su...
  • Infinity
    15.5k
    reziser
    188
    ↪Infinity
    ispravka
    sektor 1 je do sjevera
    reziser

    Upravu si. Bio sam tu protiv Anderlechta, tj. kupio ulaznicu za taj sektor pa smo se pomjerili prema sredini, ali sam bio uvjeren da je pisalo sektor 10. Sad vidim. Na ulaznici pise sektor 1.

    Nema mi to cak ni logike, kao da smo arapi pa brojimo s desna na lijevo. I stolice su nemrirane tako s desna na lijevo. Neshvatljivo. Nekad sam cak imao ulaznicu za sektor 8 pa smo ocito bili na sektoru 3 :lol:
  • BluePhone67
    3.5k
    Dobro smo prosli, cudi me da nisu stavili u ponudu "ne moze nam niko nista" ili "taman je" pa da bjegunac i ostala njegova klika budu namireni u potpunosti. Bas me zanima koliko je ljudi oko njega i u skupstini pogledalo optuznicu na 690 strana i dali su vidjeli neke nelogicne stvari oko kluba ili je sve cisto. Ajmooo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.