• Dinamosaur
    1.1k
    Saric je alfa & omega, bas se vidjela razlika u igri i kreaciji u trenucima dok je bio na klupi.
    Opcenito kao ekipa izgledaju bas zrelo, a u tom pogledu me Hezonja pozitivno iznenadio, mozda zato jer ga nisam pratio zadnje vrijeme al decko je napokon postao konkretan, pravi momcadski igrac u repki.

    Saric je ostvario triple-double (19p 10s 10a).

    Nevjerojatno mi je zvucalo kad su rekli da je on tek treci igrac u povijesti hrvatske reprezentacije kojem je to uspjelo. To su do sad uspjeli T.Kukoc i S.Vrankovic
  • Paggini
    11.1k
    Brijem da bi lik tek u 90ima bio fantastičan jer danas je liga otišla u ekstremnu atletičnost, tranziciju i brze napade.

    Tad se preferirao gotovo isključivo iso napad, 1 na 1, što je točno Dončićeva košarka. Tako da bih rekao da je lik izvrstan ne zato što se košarka promijenila, nego unatoč tome.
  • Jos-Optimus
    873
    zadrt komentar, sport evoluira. Luka Dončić je za klasu bolji igrač od Tonija
  • Ludovic IX
    6.2k
    ali nba je evoluirao u suprotnom smjeru. uvijek je to bio sport i show ali sad je samo show.

    publika dolazi vidjet samo trice sa pol igrališta i neka dobra zakucavanja.

    sad kad sam bio na bullsima, pola dvorane je bilo više vani neg unutra.. sam da se jede i pije. dosadno na kvadrat.
  • Jos-Optimus
    873
    Pa uništili su ga glupiranjem tijekom regularne sezone...ali svjestan si da su oni danas još atletičniji, brži, pokretljiviji, šutiraju puno bolje. Uostalom, ne razumijem koji to dio Dončićeve igre ne bi prošao u 90-ima? Kako drugi mogu koristiti snagu, mogao bi i on, a ima ga
  • Mr Anderson
    6k
    Bi, prilagodio bi se tako što bi konkurirao Kukoču za najboljeg 6. igrača s 13,7 koševa po tekmimiro

    Daj ajde, čovjek je stroj, ima sve,prilagodio bi se na svaki stil igre, jučer je igrao možda na 30%, poluozlijeđen i imao je triple-double. Pogledaj koju njegovu utakmicu u sezoni pa ćeš vidjeti.
  • Patak
    2.6k
    Dončić će se zbog prekomjerne kilaže umiroviti sa 30 g. Preveliko je to opterećenje za koljena i profesionalni sport.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    koliko dončić realno ima kila, čovjek je baš jako masan, nevjerojatno da čovjek koji onako izgleda može biti vrhunski, al baš vrhunski sportaš. koji je vrh vrhova u svom sportu.

    službeno ima 104 kg na 201 cm, što nema šanse da je istina...
  • Jos-Optimus
    873
    Isto kao Shaquille'O Neal, da se čuvao i trenirao kao Kobe - bio bi najbolji svih vremena
  • miro
    3.6k
    ne znam jesi li gledao NBA u 90-ima, ja jesam i to par godina svaku koju sam mogao, ostajao budan do 6 ujutro i išao u školu ko zombi. Na pamet mi padaju Supersonicsi, kojima Dončić ne bi zabio 10 koseva po utakmici, evo takav je moj dojam
  • Patak
    2.6k
    I ja sam gledao NBA devedesetih. Shawn Kemp u Sonicsima je tad bio vrhunski igrač.
  • Paggini
    11.1k


    Gledao sam dječačkim očima, ali kasnije sam gledao i skoro sva finala i konferencijska finala 90ih. Obožavam tu košarku iz 90ih i sve igrače, ali današnja košarka je dramatično drugačija. Mislim da bi Dončić u oba slučaja bio izvrstan igrač.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Te priče kak je nekad bilo bolje su mi uvijek smiješne. Baš što su neki rekli pa Dončić bi se prilagodio i možda drugačije igrao, a te neke ki bi da bi priče ga ne čine lošijim igračem. Veli netko samo se trice gađaju i ok, stil se promijenio da je naglasak na tricama što malo zvuči dosadno nekima, al s druge strane igrači su spremniji, zdraviji, mogu dulje igrati i sve skupa zvijeri kojima je pod normalno pogoditi tricu sa 7 metara sad, za razliku od mitskih 90-ih.
  • Patak
    2.6k
    Ma ta sadašnja NBA nema više veze s košarkom. Run and gun, show. Prije su SAD bile druga dimenzija, sad i oni imaju problema sa najboljim europskim ekipama. Tadašnji najbolji igrač NBA je bio daleko ispred najboljeg Europljanima Jordan vs Dražen. Danas su najbolji NBA igrači Europljani.
  • Mali Zeus
    10.6k
    sad i oni imaju problema sa najboljim europskim ekipama.Patak

    Di imaju problem, 2 put godišnje kad se sretnu na pripremama nekim?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.