• Slavonski Plavi
    23
    Znao sam da smo dobri nakon dolaska Sesara i kada sam vidio podatak da smo poraženi samo jednom od kad je on preuzeo i to od Francuza u Francuskoj. Ali nakon ovakve košarke danas vjerujem kako možemo otići tamo na OI da se potučemo sa svakim. Htio bih napomenuti da treba ostati čvrsto na zemlji jer smo mi poznati da one utakmice protiv slabijih ekipa dobijamo kao na OI 2016., dobili smo Španjolsku i Litvu a izgubimo od Nigerije. Sada nastavit radit u tišini kako su i ošli pa da onda plasmanom na OI naprave buku u Hrvatskoj a i širem košarkaškom svijetu.
  • Đeki Ćen
    27
    Igrali smo momcadski, kak se i igra. Sesar kao igrac teska lijenstina, kao izbornik veliki radnik.
    Slovenci divlja horuk momcad, Doncic tradicijski precijenjen, njihov izbornik ga ne smije ni izvuc van.
    Sa Grcima ce bit druga prica, oni su prava kosarkaska nacija, vrhunski treneri, dobri igraci, organiziana kosarka, igra se u Ateni. Ove ufurane divljake smo pregazili ko plitak potok
  • Đeki Ćen
    27
    Btw, danas u startnoj petorki "Slovenaca" tri Srbina, jedan Hrvat (Vlatko Cancar) i jedan naturalizirani cuvar plaze iz Portoroza.
    Pitanje za HKS-uhljebe, sto ste ucinili da privolite Hrvata Cancara da zaigra za Hrvatsku?
  • Mali Zeus
    10.6k
    Jebeno smo izgledali. Slovenci totalno van ritma, ali i dijelom zbog nas.
    Ne smijemo se sad zanositi, danas dobiti Novi Zeland i idemo dalje.
    Ponovno je, nakon dugo vremena, bio gušt gledati košarkašku repku. Plus Roko Leni Ukić kao sukomentator pun pogodak. Nije ni Brkić loš, nemrem reć.
  • Guinness
    2k
    Kako funkcionira ovaj sustav kvalifikacija, na koga idemo nakon Novog Zelanda?
  • plavi72
    753
    Dobar sukomentator ,ali nisam prepoznao tko je.
    Ugodno ga je bilo slušati.
    Nisu igrali ,malo ušli na kraju,ali lijepo i ponosno je imati susjede (Drežnjake)u dresu Lijepe naše.Cim je malo mjesto 5 tisuća stanovnika,dva reprezentativca je čast imati.
    Mi smo C1(Slovenija i Novi Zeland),idemo ako danas pobjedimo na drugog iz C2(Slovenija,Egipat i Dominikanska R.) i onda pobjednici polufinala C1/C2 (prvi/drugi) igraju finale.Možemo opet sa Slovencima,ako Grke dobiju jer su oni vjerojatno drugi polufinalni par!
  • mlinchica
    1.4k
    Križamo se drugom grupom koja tamo igra, u kojoj su Dom. Rep., Egipat i Grčka.
    Polufinale igra 1. iz grupe A (naša grupa) protiv 2. iz grupe B i obrnuto.
    Imaš ovdje cijeli raspored: https://www.fiba.basketball/en/events/fiba-olympic-qualifying-tournament-2024-piraeus-greece#FP
  • cron1ck
    1.6k
    Dobar sukomentator ,ali nisam prepoznao tko je.plavi72

    Roko Leni Ukić
  • Ludovic IX
    6.2k
    daans grci trebaju dobit dominikansku da u polufinalu ipak idemo na nešto lakšeg protivnika.. sam da grci ne odluče birat protivnika pa bit drugi
  • Jos-Optimus
    867
    Sve 5, ali ove debilne fore da je Dončić precijenjen? Kako, molim te, trenutno najbolji ili top 3 NBA igrač može biti precijenjen? Normalan dečko, izvrstan igrač. Fokusiraj se na to da smo iskoristili njegov umor i ozljede, kao i to da ostatak momčadi nije na razini - to pokazuje kako je Sesar kvalitetan trener, a mi prava momčad.
  • Jos-Optimus
    867
    Samo nek biraju, tako svejedno kada igramo s njima, cilj je ionako otići do kraja
  • serbus
    3.8k
    Ukić je i na Areni kad se NBA prenosi stvarno ima talent za komentatora tako da i oni koji su uz njega postaju bolji
  • miro
    3.6k
    Kad god mislim da sam ostario toliko da mislim da je sve bilo bolje ranije, pogledam Dončića i skužim da ipak nije do mene. Ja njemu ne negiram talent i smisao za košarku, ili sportsku inteligenciju, sve on to ima. Ali zamislim si da igra u 90-ima, s onim obranama, pa čovjek bi plakao svaku noć prije utakmice - jer zna kaj ga čeka, za vrijeme utakmice - dok bi ga ganjali i tukli po cijelom terenu i poslije utakmice - kad bi se sjetio kaj su mu radili. On danas ima prosjek preko 30 koševa po NBA utakmici. Meni je to fascinantno
  • Jos-Optimus
    867
    A možda bi se prilagodio kao što su se i drugi prilagodili?
  • miro
    3.6k
    Bi, prilagodio bi se tako što bi konkurirao Kukoču za najboljeg 6. igrača s 13,7 koševa po tekmi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.