• Krizy
    38.2k
    Tako jeeee, 4-0
  • reziser
    6.5k
    Bravo Gojoooo
    Čestitke :clap:
  • Baneki
    731
    Nisam ni znao da je ovaj Lajović u Top 30 na svijetu. Bravo za Goju!
  • reziser
    6.5k
    šteta kaj je Čiić propustio u 1 setu... ipak je novak najbolji...
  • miro
    3.4k
    Ja sam mislio da me nitko nikad neće ko Ivanišević izživcirat, ali ovaj Čilić....pa on da je prije 10 godina psihologa počeo vodit sa sobom imao bi 10 grandslamova. Doduše kako gubi dobivene mečeve, možda dobije izgubljeni
  • reziser
    6.5k
    Osvojen 1 set! Bravo!!
  • reziser
    6.5k
    Uzeli smo im servis u drugom setu, blizu smo finala!
  • reziser
    6.5k
    Uzeli jos jedan servis, imamo servis za finale, ajmo
  • reziser
    6.5k
    Sve čestitke tenisačima na ulasku u finale, pogotovo protiv ovog protivnika, bravo dečki!!! :heart:
  • deda
    29.1k
    Bravo legende, svaka čast. Hrvatska je gigant tenisa. :clap:
  • Crusades1986
    10.1k
    Bravo :strong: :strong:
  • Krizy
    38.2k
    "Gojo je veoma motiviran, ali ne shvaća da dolazi u zonu gdje igraju lavovi i tigrovi. U prethodnim je mečevima pobijedio hijene, a sad će igrati sa bengalskim tigrovima. U polufinalu je to već ozbiljna priča. Ne mogu to ponoviti protiv Srbije, odigrati kao što su ranije. Da se ne zanose.

    Marin Čilić nije ništa napravio cijele godine, to više nije on nego neki tenisač koji se zove kao on. Druga dvojica u singlu su smiješna, iza 200. mjesta su. Deset smo puta jači od Hrvatske" - samouvjeren je bio bivši izbornik Srbije Obradović.

    "Toliko sam uvjeren da se kunem u majku da idemo u finale"

    Hvala i doviđenja :up:
  • kinfa95
    489
    Ako ocemo osvojit, Čilić ce morat pobjediti nekoga
  • db-izbjeglica
    13.5k
    a jbt gadljivo je kako se pljuca po čiliću - da, za osvojiti davis sup će TREBATI pobjediti.
    sad ispada da je čovjek igrao protiv totalnih jazavaca, a ne đokovića (možda i najboljeg tenisača svih vremena), protiv sinnera koji je trenutno top 10 igrač (bio je jako blizu da ga dobije).

    jedini pravi kiks je bio onaj mađar kojem je priuštio pobjedu karijere...ostalo je sasvim očekivano po njegovoj trenutnoj formi, stanju i rankingu. mada je taj piros i protiv australaca dobio millmana, koji nije baš neki bezvezni tenisač.

    za osvojiti davis cup će vjerojatno trebati dobiti medvedeva(2) / rubleva(5)....ovo je već sad fantastičan uspjeh...imamo brutalan par, fascinira lakoća kojom igraju, tu je hrvatska favorit protiv svakoga. drugi bod će protiv rusa biti jako teško dobiti, protiv švaba nešto lakše.
  • bbb medimurje
    3k
    Protiv rusa za finale
    Jako tesko
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.