• r1oma
    1.5k
    Rakic protiv Blachowicza 26.03
  • Krizy
    38.2k
    Do prošle noći, pobjedu s najvećom razlikom u povijesti NBA lige držali su Cleveland Cavaliersi koji su 17. prosinca 1991. svladali Miami Heat sa 68 koševa razlike, 148:80. U još pet navrata NBA momčadi su slavile sa 60+ koševa razlike, posljednji put Charlotte Hornetsi bili su bolji od Memphis Grizzliesa 140:79, 22. ožujka 2018.

    Sada su Grizzlisi ispisali povijest i upisali su najuvjerljiviju pobjedu u povijesti lige. Na domaćem parketu sa 152:79 nadvisili su Oklahoma City Thunder. Memphis je na kraju slavio sa 73 koševa razlike, nešto što nikome do sada u NBA ligi nije pošlo za rukom.
  • xavier
    11.3k


    Oklahoma je prvo "ukrala" jednu od legendarnih NBA momčadi Seattle Supersonicse (Kemp, Payton, Schrempf...) na način da je novi vlasnik, koji je iz Oklahoma Cityja, tvrdio da ne planira preseliti momčad da bi onda iscenirao konflikt s gradom Seattlom oko dvorane i preselio momčad u Oklahoma City gdje je sve već bilo spremno.

    Zatim su tamo uspjeli protratiti jednu od najpotentnijih mladih jezgri u povijesti lige (Durant, Harden, Westbrook, Ibaka...) gdje im je najveći uspjeh bio jedno NBA finale te se nakon toga potpuni raspad koji je krenuo kad Hardenu nisu željeli dati puni max ugovor nego se inzistirali na nekoliko milijuna manje (govorimo o nekoliko milijuna dolara na iznos od 85 milijuna).

    A zadnjih godina tankiraju i love visoke pickove toliko degutantno da ono što su Sixersi radili prije 6-7 godina izgleda kao dječja igra...
  • marcio amoroso
    33.5k
    Iskreno obožavam NBA, ali do playoffa je to meni drugi sport. Pratim rezultate, ali gledam tek kad krene playoff.
  • markoli
    1.7k
    Meni isto uopće nije napeto do playoffa. Nekako najviše pratim zbog fantasyja zadnjih par godina. NFL puno više pratim.

    Pogotovo jer me splasnuo entuzijazam oko šansi za naslov Celticsa. Od loše ekipe koja je postala dobra uz dobre tradeove i dobre pickove, pa do ove neke osrednjosti.
  • xavier
    11.3k


    Slažem se. 90-ih je bila stvar prestiža za svakog igrača odigrati sve 82 utakmice regularne sezone, dati sve od sebe u svakoj i izboriti što bolji omjer. Danas igrači odmaraju, propuštaju utakmice, a razlika u intenzitetu između regularne sezone i playoffa je drastična.

    Tu mi je NFL puno bolje posložen. U NBA imaš 82 utakmice i onda 2/3 momčad ulazi u playoffa i naravno da to rezultira ovakvim pristupom jer se sve može ispraviti. Za to vrijeme u NFL imaš puno manje utakmica i manje momčadi ulazi u playoff i samo jedan neplanirani poraz te može koštati mjesta u playoffu. Naravno da je onda pristup bitno drugačiji.
  • xavier
    11.3k
    Pogotovo jer me splasnuo entuzijazam oko šansi za naslov Celticsa. Od loše ekipe koja je postala dobra uz dobre tradeove i dobre pickove, pa do ove neke osrednjosti.markoli

    Što bih ja trebao reći...otkad pratim NBA, Knicksi su dvaput igrali finale (jednom su imali ozbiljne šanse protiv Rocketsa, drupi put su pometeni od Spursa). Ti si bar vidio jedan naslov :smile:
  • marcio amoroso
    33.5k
    Mene također ubija što sve momčadi koje volim nemaju ama baš nikakve šanse za neki dobar rezultat.
    Detroit mi je najdraži, a oni skoro najlošiji u NBA.
    Boston i Houston također volim, a oba kluba nula bodova.
  • Navijač Dinama
    7.7k
    Počeo Davis cup, sa srbima smo u polufinalu.
  • Mali dioničar
    15k
    Počeo Davis cup, sa srbima smo u polufinalu.Navijač Dinama

    Misliš protiv Srba.
  • Neki tip
    19.6k
    Gojo je brejknuo Lajovića u 2. setu..

    Edit: u 3.
  • reziser
    6.5k
    u trećem..
    Igra odlično
    Lajovićev bekend je očajan
  • reziser
    6.5k
    Gledam kulturu i odgovornost publike, svi cjepljeni i svi maske na licu
  • reziser
    6.5k
    Još jedan break, bravo Gojo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.