• NORTE
    9k
    Uzitak gledati Svicu i Spanjolsku, napokon nema pederskih reklama pored terenaNitkoBitan

    Znači nije do Uefe i sponzora, kad Putin ima svoja pravila. Očekujmo sva iduća velika natjecanja u zapadnim preliberalnim zemljama. Nikad više Poljska, Katar, Rusija... Dok Mađarska i Turska sa svojim brutalnim ulaganjima u nove stadione mogu zaboravit da će ikad dobit organizaciju natjecanja. Jer vidimo čiji je najjači lobi na zapadu.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Šta ja znam, meni ovo nije bilo za crveni :meh:
  • marcio amoroso
    32.1k
    Meni isto nije crveni.
  • Bosna86
    11.6k
    Ajmo Gavrane, riješi to
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Znači nije do Uefe i sponzora, kad Putin ima svoja pravila. Očekujmo sva iduća velika natjecanja u zapadnim preliberalnim zemljama. Nikad više Poljska, Katar, Rusija... Dok Mađarska i Turska sa svojim brutalnim ulaganjima u nove stadione mogu zaboravit da će ikad dobit organizaciju natjecanja.NORTE

    Možda je to tog nekakvog pride mjeseca.
    Kao 6. mjesec je posvećen "sodomi i gomori" pa onda svi na tom valu promoviraju promovirano.

    U mađarskoj su se dugine reklame najnormalnije vrtile pored terena.
  • NORTE
    9k

    Ako je to lipanj sad smo u srpnju, ili Rusi pokazuju snagu Uefi i zapadu ili ih više nećemo vidjeti do kraja Eura na stadionima. Sad imaju i mjesec, uskoro će godinu pa desetljeće pa stoljeće.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Ako je to lipanj sad smo u srpnju, ili Rusi pokazuju snagu Uefi i zapadu ili ih više nećemo vidjeti do kraja Eura na stadionima. Sad imaju i mjesec, uskoro će godinu pa desetljeće pa stoljeće.NORTE

    A ono, što da kažem, živimo u idiokraciji i postaje sve gore. Iskreno, mene takve stvari više brinu od tematike o kojoj raspravljamo na drugoj temi.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Sad će svicarska ko hrvatska na sp, dvije lutrije i onda dobit u polufinalu prvog favorita turnir( pretpostavka da ce biti belgija) :grin:
  • KlasicZg
    515
    Zasluzeno spanjolci prosli... svicarci bez muda pucali penale...puknu ju spicom pa di ide ide a ne da ju golman ulovi...
  • Nino Bule
    11.3k
    Kakvo lose izvođenje penala svicaraca, jedino gavra kako treba pucao.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Ja nikad neću shvatiti to klaunsko pucanje penala sa poskakivanjem, zastajkivanjem i slično.
  • jp23
    2.2k
    Ovu utakmicu je odlučila sudačka pogreška Olivera. Ni govora o crvenom kartonu, a nakon toga Švicarci se moraju branit jer imaju igrača manje.

    I naravno, uzet ćemo u obzir da su penale i Akanji i Schär pucali očajno, a bome i Vargas.

    A Sommeru svaka čast, od 5 penala 3 je pročitao stranu, 1 obranio
  • Carrasco
    4k
    Ma kad sam vidio da je Gavra dobio zuti i da neće moći igrati u polufinalu bilo mi je svejedno... mozda je ovako i najbolje, nama se Gavra čak vraća i za utakmicu sa Valurom, a Olmić nek osvoji :grin:
  • Bosna86
    11.6k

    Odličan komentar :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.