• Nolifer
    6.5k
    Švicarski navijač na meti najvećih kompanija - svi ga žele u svojim kampanjama - Pročitajte više na: https://www.bljesak.info/sport/nogomet/svicarski-navijac-na-meti-najvecih-kompanija-svi-ga-zele-u-svojim-kampanjama/352560

  • Nolifer
    6.5k
    Dobro se zna kako je „La Roja” prošla „vatrene”, no sad joj slijedi sasvim oprečan suparnik, čiji izbornik ima jasnu ideju i organizaciju igre, iako ga švicarski mediji sustavno kritiziraju, o Sarajliji Vladimiru Petkoviću je riječ. Švicarci će biti oslabljeni za svog kartoniranog kapetana Granita Xhaku, no imaju uigran sustav 3-4-1-2 koji Španjolcima dokazano ne odgovara, priznali su to i nakon ogleda s Hrvatima, šteta samo što naš izbornik nije ustrajao na toj formaciji i u produžecima, kad mu je već donijela napadačku prednost, već je „vraćao na staro” i ponudio suparniku prostor kojeg je ovaj iskoristio. Bit će to i sudar „dinamovaca” Marija Gavranovića i Danija Olma, obojica su u statusu džokera s klupe.

    U tome leži igra, ''imaju uigrani sustav'', a mi nismo imali i to je cijela mudrost... Protiv Škotske je to bilo sjajno, a poslije sve nešto čupavo...
  • Mali dioničar
    14k
    šteta samo što naš izbornik nije ustrajao na toj formaciji i u produžecima,bbbjura

    Nije istina.

    U produžetke je krenuo istim sustavom, Oršić je imao odličnu priliku, Kramarić kolosalnu i Španjolska je imala sreće da je ostalo 3:3 u tim trenucima.

    Kad je vidio da sustav lagano puca, htio je ubaciti Vrsaljka umjesto Brekala, ali nije bilo prekida igre.

    Daliću se svašta može zamjeriti pa nema potreba za pisanjem neistina.
  • Nolifer
    6.5k


    Pucao je sustav, jer očito nije bio uigran kako treba. I to me jedino smeta, što nismo bili uigrani i što je Dalić dopustio, da sve ovo ispliva na površinu i sad se vadi u smislu da nisu to riješili međusobom, a trebali su. Kakva je to onda ekipa i poruka javnosti, da su zadovoljni prolaskom skupine?
  • Mali dioničar
    14k
    Pucao je sustav, jer očito nije bio uigran kako treba.bbbjura

    Sustav niti nije bio dio plana jer nema tog trenera koji bi u startu stavio Brekala na beka protiv Španjolske, ali potez sa Oršićem, Budimirom, Pašalićem i Brekalom i stav na sve ili ništa se itekako isplatio.

    Da se nije tako zakockao nema šanse da bi Hrvatska izjednačila.

    Kao što ne bi bilo opravdano ni tako otvoreno krenuti u utakmicu.
  • Nolifer
    6.5k


    Ovo je veliko natjecanje gdje nema kockanja. Velika je razlika u igri sa rizikom kao što je rekao Enrique te kocka. Mislim da Dalić nije imao ni plan A, ni plan B, ni plan C. Jer da je imao, morao je biti uigran sa svim planovima u slučaju ovakve situacije.

    Jer kao što si i sam primjetio i rekao, Brekalo je igrao beka, a svi dobro znamo da je on ofenziva...

    Isplatilo se, ali kratkoročno, jer smo ipak izgubili na kraju nažalost...


    OSMINA FINALA
    Subota, 26. lipnja
    Wales - Danska 0:4

    Italija - Austrija 2:1

    Nedjelja, 27. lipnja
    Nizozemska - Češka 0:2

    Belgija - Portugal 1:0

    Ponedjeljak, 28. lipnja
    HRVATSKA - ŠPANJOLSKA 3:5

    Francuska - Švicarska 3:3 (na jedanaesterce 4:5)

    Utorak, 29. lipnja
    Engleska - Njemačka 2:0

    Švedska - Ukrajina 1:2


    ČETVRTFINALE
    petak, 2, srpnja
    18:00 Švicarska - Španjolska (St Peterburg)

    21:00 Belgija - Italija (Munchen)

    subota, 3. srpnja
    18:00 Češka - Danska (Baku)

    21:00 Ukrajina - Engleska (Rim)

    POLUFINALE
    Utorak, 6. srpnja (London)
    21:00 Belgija/Italija - Švicarska/Španjolska

    Srijeda, 7. srpnja (London)
    21:00 Ukrajina/Engleska - Češka/Danska

    FINALE
  • LovroZG
    1.3k
    Brekala se uvelo jer se išlo na sve ili na ništa. Tu se jedino možemo pitat zaš Vrsaljko nije uveden odma na početku produžetka, al samo uvođenje Brekala nije i ne može bit greška jer bez tog poteza kurca bi se vratili u utakmicu.
  • Mali dioničar
    14k
    Tu se jedino možemo pitat zaš Vrsaljko nije uveden odma na početku produžetka,LovroZG

    Slažem se, ali u onom euforičnom stanju se skoro zabilo i za 4:3 i da je tada na 4:3 uveden Vrsaljko, to bi bio top.

    Utakmica je bila slična utakmici Dinamo-Sahtar i po kretanju rezultata i po izmjenama uz razliku hendikepa crvenog kartona kod Dinama. Kod 1:1 i 11 igrača Sahtara i 10 Dinama, Livaković brani nemoguće, Gjira ulazi i iznudi crveni. Ivanušec s klupe donosi 2:1. Na kraju će se ispostaviti loša zamjena Petković-Kandzior i horor u nadoknadi.

    I Bjelica je tu imao briljantnih poteza, a i loših kao i Dalić u Kopenhagenu.

    Bjelica se kockao s Gjirom i to mu je bio jackpot pa se išao kockati i sa Kandziorom pa mu je to bio flop.

    Slično se Daliću dogodilo s njegovim izmjenama - prvo loš ulazak u utakmicu, loša situacija na terenu pa euforija pa otrežnjenje.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    A jebat ga, da je krama zabio zicer i onda se zatvorila utakmica i prošlo dalje, dalić bi ispao što?
  • NitkoBitan
    11.9k
    Uzitak gledati Svicu i Spanjolsku, napokon nema pederskih reklama pored terena
  • Pop corn
    5k
    Dakle, ove Švicarce bi ko plitak potok razjebali da smo prošli dalje sa golom za 4:3. Puni samopouzdanja bi ih samljeli. Nemre me nitko uvjeriti u suprotno
  • Nino Bule
    11.3k
    Ne znam na temelju cega bi to zakljucio, i oni su izbacili francuze a na terenu su bolje poslozeni. Rekao bi i da se bolje nose sa spanjolcima.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Meni ovi Švicarci također odlično izgledaju i sumnjam da bi ih samljeli. Uostalom sumnjam da je njih itko samljeo, a i mi vala teško nekog sameljemo.
    Mi se sa Azerbejdžanom kući mučimo.
  • Nino Bule
    11.3k
    Jesam ja previse pristran ili ovo nema veze s crvenim ?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.