• Blueshadow86
    5.1k
    ima li još neki rekord da ovaj čovjek sruši?
    Najbolji u povijesti ove igre.
  • Fatos Beqiraj
    2.3k
    najbolji sportas opcenito
  • javolimtebejako
    5.4k
    ne mogu vjerovat da nakon 20 godina i dalje mogu gustat u igrama ovog covjeka
  • Sibirski plavac
    9.2k
    Ne volim ga, ali GOAT je jebiga. Yamal je zasad najbliži tome da ga u budućnosti možda nadmaši ili mu bude blizu, nikog drugog ne vidim da ima ikakve šanse.
  • Mr Anderson
    19.8k
    Dobro je Vela rekao, ovaj tromi austrijski stoper ko da su mu noge upale u blato, a Messi ko da ima 19, ne 39.
  • Jos-Optimus
    11.1k
    da, taj netko mora imati brutalne brojke 20 godina, bolesno. Ne samo brojke, nego i utjecaj na igru
  • NitkoBitan
    37.3k
    Yamal je zasad najbliži tome da ga u budućnosti možda nadmaši ili mu bude blizuSibirski plavac

    Smijesno. Pokusali su gurat na silu i imidz Halanda i Mbapea al nitko nije ni blizu.
  • Facke
    8.3k
    Igracina je Messi. Imame mi bas srece pratiti takvuga nogometasa kroz citavu karijeru.
  • Boycie
    4.2k
    I sad kad gledas ovu reakciju na loptu Mesija i onda reakciju Modrica kod penala...
  • lukaoj
    255
    Kaj ovaj Sapit nemre u kameru gledat dok ne prica neg bulji u nju
  • Crusades
    24.4k
    Više zabija sad nego kad je bio mlađi. 5 gola u 2 tekme.
  • marcio amoroso
    51.4k
    Prvo im namjesti zicera i kad oni promaše dođe i sam zabije gol.
  • rokikaciga
    14.9k
    Igracina je Messi. Imame mi bas srece pratiti takvuga nogometasa kroz citavu karijeru.Facke

    Ne samo to. Nego u isto vrijeme i Cristiano Ronaldo i njihov rivalitet. Joj kad se sjetim 4 El Clasica u mjesec dana trnci me prolaze.

    Proći će puno puno vremena dok im se netko ne približi.

    A za Messija je Ronaldinho rekao da je najbojli igrač ikad prije nego je ovaj odigrao prvu punu sezonu za Barcu. Nevjerojatno da je i dan danas na ovoj razini.
  • Sibirski plavac
    9.2k


    A ne volim ga, iritantan za popizdit, ali tko osim njega od ovih mladih igrača ti izgleda da ima šansu u budućnosti biti u GOAT debati? Mislilo se Mbappe prije 7 8 godina, na kraju neće ni blizu biti. Nije li Yamal već sad u brojkama bolji nego Messi i CR7 kad su bili njegovih godina? Ako tako nastavi još 15 20 godina, jebiga bit će legitiman za GOAT debatu, koliko god iritantan bio. Ne kažem da će nadmašit, ali ako ovako nastavi....
  • deda
    46.4k
    Odrastao sam uz Maradonu i za mene je bio najbolji do pojave ovog dečka. Svaka čast Leo i ja priznajem da si najbolji ikad.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.