• 000
    941
    @Infinity Moguce da je bilo toliko, cak se izvan stadiona osjetilo da je utakmica, a to se rijetko dogadja na ovim "manjim" HNL utakmicama.
    Mada mi je prvih 10-15min djelovalo kao trening utakmica, jedva sam se presaltao na natjecateljsku.
    Cestitke ovima koji su glasali za razbijanje Rudesa, ali mislim da se ni oni nisu nadali ovome.
    Slusao sam na radiju u autu poslije tekme, da je zadnja pobjeda Dinama 7:2 bila jos daleke 1964. protiv Partizana. Dakle za ovakvo nesto ceka se duze od pola stoljeca.
  • Infinity
    15.2k
    A dobro, kamera je prikazala tribine na pocetku utakmice i izgledalo je prazno, mada se tamo u 20.minuti nekad vidjelo na sjeveroistoku da ljudi jos ulaze na istok. Dobro je, drago mi je da je bilo ljudi. Bitno je da postoji neka konstanta, a ove sezone je konstantno iznad 2.000 na tribinama. Malo je, ali bitno da ima barem to. Znalo je bit 700 ljudi ne tako davno.

    Ja sam glasao za razbijanje, ali sam se nadao da ce biti nekih 4-0. To sam se nadao, ali sam se onako potiho plasio 'dinamovskog' pristupa i teske pobjede od 2-0 s golovima u zadnjih pola sata. Ovo prikazano je bilo odlicno, ali treba uzeti u obzir da je to ekipa koju bi dobili i mnogi drugoligasi. Pet komada u mrezi Istre bi dokazalo da ce na Maksimiru svi nastradati.
  • Guinness
    2k
    7:1 je bilo protiv varaždina 2011, prva domaća nakon bojkota.
  • 000
    941
    Ovdje je Rudes nekim cudom zabio dva. A Varazdin je mogao biti sretan sa tih sedam komada.
  • 000
    941
    Srecom se jucer igralo. Danas pljusti, bilo bi 500 ljudi max.
  • deda
    28k
    Brojke prije početka su smiješne za iznositi. Na Old Trafordu 5 minuta prije početka ima 2-3 tisuće ljudi. Brojka od jučer je po meni realna.
  • 000
    941
    Bilo je i 7000-8000 kopiramo li koncept od nekih.
  • Eduardo
    17.6k
    Zašto Theo ne igra? Da nije ozljeda neka? On nam treba u Plzenu.marcio amoroso

    Navodno privatnii problemi. Dijete mu im nekakvih zdravstvenih problema.
1234Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.