• deda
    28k
    Red je da počnemo otvarati teme za utakmice, ovog, nadamo se dinamovog proljeća. Prva je naoko protiv najslabijeg protivnika - kvartovskog kluba sa zapada Zagreba, koji je i prije proljetnog dijela osuđen na ispadanje iz HNL-a. No, i prvo jesensko kolo su nas isti gosti šokirali otevši nam dva boda na Maksimiru, pa bi i ovog puta trebalo puhati na hladno i ozbiljno shvatiti protivnika. Više manje znamo naše kadrovske promjene, dok se kod Rudešana opet sve svodi na kolodvorsku politiku, puno dolazaka i odlazaka, ali na žalost ništa zvučnije što bi gostima moglo uliti bilo kakvu nadu u opstanak. Možemo istaknuti odlazak naših igrača na posudbi, Petrovića i Solde, a dolazak našeg Božića, te prodane duše Pasaričeka koji dolazi iz kluba čije ime ne spominjem, te igrača koji je kod nas proveo 6 mjeseci na probi - Bjelorusa Lisakovića. Eto, idemo lagano, neka se lopta zakotrlja, pred vjerojatno nekih 1000-1500 ljudi zbog hladnoće koja ne popušta. Koja budala uopće odluči da ovako rano sezona otpočne. Možda nije zgorega za spomenuti kako će ovu utakmicu zbog ozljeda sigurno propustiti Šunjić i Gavranović, te Olmo zbog "žutice".

    o87Be1t.jpg
    1. Kakva su vaša očekivanja na startu sezone protiv slabašnog Rudeša? (12 votes)
        Pobjeda i rasturačina sa nekoliko golova razlike.
        67%
        Pobjeda na "guzove" neugiranih plavih bluza.
        8%
        Ponavljanje Xa sa početka sezone.
        8%
        Prva pobjeda Rudeša u ovoj sezoni i buđenje nade u opstanak.
        17%
  • Mr Anderson
    5.4k
    Mislim da je Rudeš puno jači nego ujesen, ali sve ispod pobjede s hendikepom je loše.
  • reziser
    6.4k
    vrijeme je da krenemo s HNLom
    s obzirom na vrijeme, protiv rudesa sumnjam u neku vecu posjetu
  • Mr Anderson
    5.4k
    U subotu ne bude prehladno, nema isprike da se ne dođe na utakmicu.
  • reziser
    6.4k

    tko ne zeli doci uvijek ce naci ispriku na zalost
  • LovroZG
    1.3k
    Sam treba slagat da će Atiemwen debitirat(a možda stvarno i bude), pa da vidiš publike.

    Majer i Andrić bi trebali dobit minutažu zbog izostanaka. Baš me zanima kak će se oni snać.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Je, u pravu si. Najjači su mi komentari ustilu: "...kaj ću ići gledat Rudeš..." To me uvijek izbaci iz takta.
  • deda
    28k
    Sjever zatvoren za Rudeš i Istru zbog kazne.
  • Guinness
    2k
    Ne istok... :vomit:
  • Infinity
    15.2k
    Bas sam se zazelio Dinama. Jedva cekam subotu, iscekujem ju kao ovo proljece. U utakmicu treba uci 120%, dici moral maksimalno i poharat ligu kasnije.
  • reziser
    6.4k

    vec zaboravio na tu kaznu :sad:
  • xavier
    11.1k
    jug će napuniti navijači Rudeša :cool:
  • Guinness
    2k
    Ako ide tko u subotu na utakmicu, a nema godišnju i ne skuplja karte, rado bih preuzeo kartu od njega.
  • immerwieder
    1.2k
    znači ipak moramo na istok, prognoza je 15 stupnjeva, praznik fudbala...
  • reziser
    6.4k
    samo da ne pada...nadam se oko 5 tisuca
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.