• SAS1987
    13.4k
    Igraci nisu ljudi, oni su broj na dresu :grin:
  • Stihl
    3k

    Uuu sad si sve zasrao. Za sve kaj smo se tu borili(za toleranciju, shvaćanje, prihvaćanje, razumjevanje i poštivanje svake živuće jedinke), ti sad sad sve bacio u vodu. Moze te bit sram...nečovjek jedan
  • immerwieder
    1.2k
    to je zapravo vrhunska zajebancija, ali aktualno bi samo stvarali probleme,
    i mi smo u klubu imali krilo od 1.60 i zvali smo ga dugi, a pripadnika manjine smo zvali štef, bil je socijalizam, kakva njegova prava
  • db-izbjeglica
    12.7k

    jel ti to sugeriraš da je organizam muškog roda?
  • SAS1987
    13.4k
    Za sve kaj smo se tu borili(za toleranciju, shvaćanje, prihvaćanje, razumjevanje i poštivanje svake živuće jedinke), ti sad sad sve bacio u voduStihl

  • Stihl
    3k

    Hahahha naravno da ne. Nesmijemo djelit "višestanične organizme" po rodovima. Sugeriram samo to da je čovjek uistinu višestanični organizam i to je jedino ispravno. :joke:
  • Stihl
    3k

    Hahaha vrh! Kad se sjetim tog rostilja...kakvi su to dani bili. To je negdje 2005, 2006.g.
  • Neki tip
    19.1k
    Ma ja mislim da će tim liberalnim nacistima uskoro i debeli i mršavi, te dugi i kratki postat neprihvatljivo. :monkey:deda

    Zajebavate se vi "mračnom budućnošću" kao da već nije stvarnost.. ;)

    "Sveučilišne bolnice Brighton i Sussex prve su u Velikoj Britaniji koje su službeno primijenile rodnu inkluzivnu jezičnu politiku na svojim odjelima za rodiljne usluge, koji će sada biti poznati kao "odjeli za perinatalne usluge". 

    Ostale promjene uključuju zamjenu riječi "žena" riječju "osoba", dok će "otac" odsada biti "roditelj", "suroditelj" ili "drugi biološki roditelj", ovisno o okolnostima, piše The Mirror."
  • Stihl
    3k
    Eto vidite. A vi stvarno mislite da se ja zajebavam
  • Dino
    2.2k
    Cekam nekog da na svu govore navedenu zezanciju odgovori s necim tipa “slazem se s vama decki, svi bismo mi trebali bit maksimalno tolerantni”
  • Stihl
    3k

    A jebemu. Nisi uopce trebao to spominjat, sigurno bi se pojavio neki biser hahah, ovak su sad male sanse za to.
  • Dino
    2.2k

    Hahahahahah, mozda ne dode do zadnje stranice teme, neg se ulovi i prije
  • vjeko1701
    5.9k
    Slazem se s vama decki, svi bismo mi trebali bit maksimalno tolerantni!!!!

    Na stranu zajebancije, libero-fašizmov najveći problem je da polako vodi do toga da svatko tko se i minimalno ne slaže sa njihovim ciljevima bude agresivno marginaliziran i izbačen iz javnog života. Poseban problem je u tome kaj se sve više stavova bazira na rasizmu prema bjelcima i seksizmu prema muškima. Još tu kad dodaš seksualne manjine koje se svojstveno trude maknuti seksualne klasifikacije iz jezika, zapravo je fascinantno koliko moći je dograbila koalicija feminizma, black supremacy, antife i LGBTQ+ pokreta. Pozitivna stvar je da padom Trumpa gube zajedničkog protivnika i iako pokušavaju naći nove neprijatelje br. 1, polako se počinju okretati jedni protiv drugih u natjecanju tko je veća žrvta.

    Hrvatska u svemu tome ima relativno ok situaciju jer smo dobro naučili kakvi monstrumi i kakve ideologije se mogu skrivati iza imena "antifašizam" i nama je recimo normalna stvar da žena dobije predsjedničke izbore i to da dođe iz "konzervatiskičke" stranke. To se u svim ovim "velikim" zemljama, posebno američkog kontinenta ne može dogoditi.
  • Dino
    2.2k
    Covjek svaku tekmu sve vise i vise lovi konce. Istina Bog, pred kraj tekme je vec krenul bauljat kak je radil prije dve godine, al sjeda polako na svoje mjesto. Definitivno ce, ak nastavi ovak, zasluzit naslov joker s klupe
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.