• rioda
    14.4k


    Baš sam gledao, skoro da ima više minuta u Europi nego HNL-u. 195-230, okvirno je tako nekako odnos
  • Keyser Soze
    18.4k
    Pa kad ga se gura, mali nije kriv, kriv je klub što se upustio u ovaj deal.
  • plavosrce
    115
    Dečko 2008. (!) godište ni ne može bit ništa bolji nego što trenutno pokazuje. Vidno fali seniorskih minuta i nekoliko kila, vjerujem kad bi prošao sezonu, dvije u B ekipi da bi bio puno bolji igrač i da ima potencijal.
  • Dino
    5.2k
    Vidno fali seniorskih minuta i nekoliko kila, vjerujem kad bi prošao sezonu, dvije u B ekipi da bi bio puno bolji igrač i da ima potencijal.plavosrce

    Dvije ključne informacije.

    On uopće ne bi trebao biti dio ove ekipe trenutno koja je sama elita hrvatskog nogometa, nego bi trebao jest žgance negdje drugdje gdje ne može napraviti nikakvu štetu.

    Potencijala ima i to je vidno, ali mi u utakmici gdje lovimo rezultat i možebitno nastavljamo europu nemamo kaj gledat u potencijal. Nama treba instat proizvod u toj situaciji.

    Ako ne postoji opcija da se uči na nečijoj tuđoj grbači ili da bude strpljiv kao dečki iz naše škole, onda bolje da nije dio Dinama.
  • plavosrce
    115

    Apsolutno se slažem sa svime. Nadam se da od ljeta neće imat problem s igranjem u B ekipi jer mu je to trenutna realnost. Ako mu pak bude "ispod časti", nek ga nosi Bara gdje god hoće dalje.
  • M94
    2.4k
    Nije on za ozbiljan nogomet.
    Previse minuta dobiva za ono sto nudi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment