• miro
    4.4k
    Ali sad kad malo pogledam, možemo mi tu jako gadne grupe i u Konf ligi izvuć
  • marcio amoroso
    36.4k
    Dinamo-Betis-Qarabag-Sturm
    Dinamo-Viktoria-Trnava-Olimpija
  • dZg1986
    505
    EL: Dinamo, Lask, Molde, Servette
    ECL: Dinamo, Ludogorec, Trnava, Breidablik
  • Revan
    62
    da ali ne u skupini, zelim osvetu kad budu puno veci ulozi, u nokaut fazi.
  • Infinity
    16.3k
    Definitivno, ali je isto tako moguce da ce doci do nekih iznenadjenja i da ce Fiorentina, Bodo i Genk mozda upasti u pot2, pa ce to puno ljepse izgledati. Jos ti se Olimpija ugura u pot3. Moguce je, ali mislim da nije velika sansa da se poklopi neka ultra teska grupa.

    U EL mozes dobiti grupu da se hvatas za glavu, ali tu dalje idu tri i mislim da jednog bas losijeg protivnika moramo dobiti.

    Koje god takmicenje igrali i kakvu god grupu izvukli, proci dalje moramo. Najteza moguca grupa koju vidim u oba takmicenja je Marseille, Brighton i Panathinaikos, a tu trebamo biti minimalno trebi. Mozemo i moramo. U ECL moramo biti medju dva, a mozemo dobiti grupu s Aston Villom i Fiorentinom. Ne znam kako, svercaj, igraj s 12 igraca, ali proci moramo. Ova sezona je pocela previse lose, zavrsiti mora dobro.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Iskreno, mislim da me nece pogoditi ispadanje od Sparte, ako se dogodi. Biscan sigurno ostaje za Spartu, ali sumnjam da ce ostati ako ispadnemo od Sparte i onda ce novi trener prodrmati momcad i osim u nevjerojatnom slucaju da izvucemo grupu s Aston Villom i Fiorentinom, tamo cemo i s ovakvom momcadi bez Šutala biti impresivni.

    Realno, i u EL nam proljece ne bi smjelo biti daleko jer prolaze tri, ali mislim da kad već ne igramo LP - u KL je puno veća šansa da nabijemo koeficijent ove sezone i to nam mora biti modus operandi - ako ne ulazimo u LP i zarađujemo novac, ond moramo zarađivati koeficijent.

    Viktoria/Astana/Olimpija top grupa za KL, Slavia/Qarabag/TSC u EL. Uvijek sam volio EL, to je zanimljivije natjecanje za nas jer svatko moze svakoga dobiti, ali ne bih zalio ni da idemo u KL.
  • Rex Ramae
    2.8k
    EL: Dinamo, Sporting, Brighton, AEK/PAO
    ECL: Dinamo, Aston Villa, Fiorentina, Zrinjski
  • Bosskovitz
    11.7k
    EL: Dinamo, Sporting, Brighton, AEK/PAO
    ECL: Dinamo, Aston Villa, Fiorentina, Zrinjski
    Rex Ramae

    Zakaj bi to htio? Neatraktivni, a objektivno najjaci protivnici? Izuzev Zrinjskog.
  • Rex Ramae
    2.8k
    Da odmah u grupi riješimo neke od potencijalnih konkurenata za osvajanje. A Zrinjski bi volio vidjeti na Maksimiru.
  • Beowulf112
    325
    Brighton igra ko navijen..mislim da su startali sa dvije pobjede u ligi
  • Bosskovitz
    11.7k


    Nema potrebe, glavni konkurenti ce se i tako ukljuciti u osmini finala. Ajmo mi skupljati bodove pa na najteže kad ne bude izbora.

    A i Zrinjski bi me inace veselio, ali ovako bez gostujucih navijaca je malo bezveze da kriminalac dodje u miru pogledati klub koji je opljačkao bez da cuje kako ga nismo zaboravili.
  • dZg1986
    505
    Brighton bi nas rijesio sa 40% snage, Aston Villa je losija, ali isto su jako dobri u odnosu na prosle sezone
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Aston Villa s Emeryem, jel se vi zajebavate?
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    EL: Sporting,Sheriff,Sturm
    KL:Fiorentina,Besiktas,Olimpija
  • vjeko1701
    8k
    Jel to samo meni pot 4 u EL na prvo oko gori od pota 3?

    Ima ozbiljnih mina i u EL i ECL u nižim potovima. Kako nas dere sreća s izvlačenjima ove godine, ne bi se čudio barem dvije s nama u grupama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.