• Kwedi
    3.8k
    U Mariboru će se pokraj stadiona graditi parkirna kuća za cca 1300 vozila. Do sada se parkiralo negdje oko stadiona ili u parkirnoj kući koja je cca 500m od stadiona.SAS1987

    ova tribina koja se renovira, ispod nje je neka dvorana ak se ne varam. ona ostaje?
  • SAS1987
    13.2k
    qj5r5ujcj80ezx32.jpg

    Ova iza zapada, "Luknja" sigurno ostaje. Ona čudna, mala, ispod tribine nisam siguran ali vjerovatno je ruše jer je mala, cudnog oblika i relativno nekoristna :grin:
  • Kwedi
    3.8k
    iza istoka sam mislio, na tu malu. mislio da sam vidio klince da tam imaju neke vježbe/treninge.
  • SAS1987
    13.2k
    iza istoka ne znam da je neka dvorana. Mislim da je samo trening teren za nk maribor ali možda da ima nešto.

    Inače stadion (dvorana ispod zapada) smo koristili i mi u srednjoj školi a cooperov test smo trčali po atletskoj stazi kada je jos bio stari stadion.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Blago im se.
  • agramZ
    2.3k
    M7XKGuwX_o.png

    antolicu, daj skice!
  • agramZ
    2.3k
    ljepota, nema sta :lol:
  • SAS1987
    13.2k
    Najbolje je način na koji smrad Antolić kaže da su več imali skice, ono, najteži dio posla obavljen. Jebeš dozvole, novac i projektnu dokumentaciju jer imamo skicu :rofl: A ta skica je copy paste stadiona Sivasspora.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Evo da vam predstavim vam projekt mog lokalnog Kluba ovdje u Njemačkoj.

    U pitanju je Wildparkstadion u Karlsruhe, Kluba Karlsruher SC iz kojeg je ponikao Oliver Kahn a igrali su za njega Srečko Bogdan, Slaven Bilić i Dino Drpić.

    Wildparkstadion je otvoren 1955 godine.

    Zadnji put je renoviran 1994 Godine kad je dobio novu glavnu tribinu.

    Dugo Godina Klub grca u dugovima nakon što su ispali 1998 godine u 2.Bundesligu pa poslije u treću.
    Igrali su od 1999 godine većinom u Drugoj.

    Nakon puno priča i priča se dogodili ono kaj nitko ovdje više nije vjeroval, Gradi se novi stadion na mjestu staroga koji je građen na otpadu ruševina iz Drugog Svjetskog rata koji su dovezeni na mjesto Stadiona.

    2018 Godine je Grad koji je Vlasnik odlučio gradit Novi Stadion na mjestu staroga,pošto bi samo preuređenjem starog došlo 60Milja Eura.

    Cijena je oko 130 Mio Eura a uključeno je u cijenu rušenje i odvoz starog stadiona i gradnja novoga koji će imat oko 34000 Mjesta,i koji će konačno udovoljiti uvjete DFLa(Njemačka Nogometna Liga koja predstavlja 1 i 2 Bundesligu) da svaki Stadion mora bit kompletno nadkriven.

    Stadion će Klub otplačivat gradu kroz najam na 35 Godina

    AK igraju

    1.Bundesligu 3,5mio godišnje
    2.Bundealiga 1,5mio godišnje
    3.Liga 400000 Eura godišnje

    Dodatno godišnje plaća prvih 6 godina 240000 Eura godišnje za režije od 7 godine 850000 Eura godišnje ako ispadnu u 3 Ligu se režije režu i Klub plaća 400000 Eura godišnje

    Na prvoj Slici aktualna IT Soba Karlsruhera koja više podsjeća na 90te nego na 2020 godinu


    Izvinjavam se ako mi Pravopis nije najbolji, odrastao sam i živim vani



    aavg6i1ifn3nzn9p.jpg
    qx55pdu4pcm9zngd.jpg
    9fldxe9dukahhhl8.jpg
    nw9f7i8bupgwaw3r.jpg
    ae4yby3n47298z6k.jpg
    5aepsyk1fzwpd78d.jpgbgm6kk6l9e9a7zm5.jpg
  • agramZ
    2.3k
    bas si me s ovim lijepo podsjetio koji se sve klubovi nalaze u nizim ligama njemacke jbt.. hsv, holstein kiel, st. pauli, nürnberg, ksc, 1860 münchen, dynamo dresden, hansa rostock, magdeburg, kaiserslautern, lok leipzig, chemie leipzig, bfc dynamo... itd.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Novac ih je izgurao a ugurao Leipzig Hoffenheim it'd nažalost
  • agramZ
    2.3k
    znam, nazalost. austrijska bundesliga je jos gora. rapid, sturm, lask i austria. svi drugi znacajni tradicionalni klubovi se nalaze u nizim ligama. austria klagenfurt, wacker innsbruck, sk vorwärts, blau-weiß linz, austria lustenau, grazer ak, schwarz-weiß bregenz, wiener sport-club, austria salzburg i first vienna fc. zato i kup uvijek bude navijacki najomiljeniji..
  • ZGBhoy
    1.7k
    oh da u Austriji još gorije.
    Pratim ponekad "Novu" Austriju iz Salzburg i Rapid.
    A par dečka iz Graza znam pošto su Ultras Karčsruha dobri sa njihovim Ultras ima pa budu često tu.

    Žalosno kam Nogomet ide
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.