• SAS1987
    13.3k
    zanimljiva obnova, izgleda ko mini Anfield.

    Malo smo zaboravili na mini renoviranje stadiona Real Valladoida kojeg vlastnik je legendarni Ronaldo. Pravi Ronaldo.

    Stadion je malo stariji, nije moderna arena ali mi je jako dobar. Kapacit mu je 26k.



    real-valladolid061116a.jpg
    stadium-of-real-valladolid-during-the-la-liga-santander-match-between-picture-id1174195461?s=612x612
  • nkdz
    829
    zanimljiva obnova, izgleda ko mini Anfield.SAS1987

    to sam bas i ja razmisljao da me na taj stadion podsjeca.
    Zanimljivo mi je ovo kad grade tribinu po tribinu i na kraju ispadne cisto dobar stadion.

    Ovaj od Real Valladolida da je zaokruzen do kraja bi mi bio super i pristojan je kapacitet
  • SAS1987
    13.3k
    Zanimljivo mi je ovo kad grade tribinu po tribinu i na kraju ispadne cisto dobar stadion.nkdz

    Ako imaš viziju kako bi stadion trebao izgledati onda nema problema ako radiš tribinu po tribinu (zbog igranja na stadionu ili financijskih razloga). Npr. da su odlučili da žele u Maksimiru sagraditi stadion ko u Dresdenu / Beču onda bi srušili istok / jug (koji su ionako za rušenje) i napravili po projektu nove tribine. A možda i sjever ako bi se imalo love. Zapad koji je daleko najskuplji gradiš na kraju ako imaš lovu i to je to.
  • nkdz
    829


    i da samo naprave novi istok na maksimiru bi smatrao velikim korakom naprijed.
  • Sibirski plavac
    1.2k

    Na slici di se Ndiaye slikao sa Goztepeovim šalom guglao sam njihov novi stadion.Meni se jako sviđa.Pravi navijački,bez šugavih etaža.Otvoren u siječnju ove godine.Kapacitet 25.035.

    Gradio se 3 godine.
  • SAS1987
    13.3k
    Gradio se 3 godineSibirski plavac

    dosta dugo, pogotovo za turke.

    A stadion Murcie isto nije loš. Prima 33k.
  • Sibirski plavac
    1.2k
    Po mom mišljenju,Goztepeov kapacitet korektan za naše potrebe :up:
  • xavier
    11.1k
    vcRSthI.jpg?1

    118240749_10160137131423852_811852693864857235_o-jpg.441032

    @Neki tip sa Zapada vide se na ovim slikama i spojevi tribina :smile:
  • Crusades1986
    9.6k
    Jedva čekam prvo gostovanje tamo :grimace:
  • deda
    27.7k
    Mislim da stadion neće biti dostatan za prvu tekmu
  • Crusades1986
    9.6k
    Vrlo vjerojatno...prvo euforija pa onda povratak u realnost. Makar se nadam da će im prosjek biti veći s novim stdionom.
  • deda
    27.7k
    Ma mora biti, kratkoročno i do 60-70%, ali neka bude 20-30% na dugi rok i to je super.
  • Sibirski plavac
    1.2k
    Kad njima za stadion ovako "malog" kapaciteta treba ovolko dugo da ga naprave,strah me pomislit kolko bu se gradil naš novi stadion za cca. 30 tisuća :yikes:
  • xavier
    11.1k
    Novi stadion je super stvar, ali početna euforija brzo prođe, a ljudi ipak na utakmice dolaze zbog nogometa, a ne zbog lijepog stadiona tako da će o predstavama na terenu ovisiti koliko će ljudi dolaziti.
  • SAS1987
    13.3k
    taj stadion se zbog nekih razloga gradi stvarno jako sporo. Ne sječam se niti jednog tako malog stadiona koji se gradio tako dugo. Rapid je sagradio stadion (od rendera do realizacije za 17 mjeseci). Stadion od 30k se sagradi za manje od dvije godine. Kaminski (neki građevinar) je u neki emisiji kazao da se novi stadion na sveticama može sagraditi za godinu i pol.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.