• SAS1987
    13.2k
    ako ciljaš na to da je u Maksimir bilo investirano puno novca onda se ne slažem.

    Rekonstrukcija Maksimira je bila rušenje sjevera te relativno male tribine "prstena" istoka / juga i zapada. Sagradilo se 2 / 3 etaže sjevera bez krova i nikad dovršenih poslovnih prostora. Napravljena je tribina zapad gore bez krova i VIP lože te "stakleni" prostori na zapadu. Mediji često pišu da se u "Maksimir bacilo 100 000 000€". To je glupost, po meni nije "bačeno" ni 1/3 ili 1/4 ove love. Osim ako smo već u fazi gdje je korupcija i krađa love uračunata u vrijednost projekta.
  • Dino
    2.2k
    Slozio bih se s obojicom, jer kaj je poanta.

    U Maksimir je ulupano brdo para buduci da boja, sjedalice, staklo i ostali gradevni materijali kostaju (placeni su) vise neg kaj vrijede, stoga se mora konstantno ulupavat neka nova cifra da bi se opce moglo igrat pa je Plavac htio rec da vani taj stadion stvarno i kosta i vrijedi tolko kolko je placen dok je nas stadion nekaj tipa McDonalds...dodes, platis 60kn, pojedes, a i dalje si gladan.
  • Sibirski plavac
    1.1k
    Ovo s McDonaldsom je odlična usporedba.Ja,a mislim i većina dinamovaca ne tražimo ovakve ogromne stadiončine ko u videu,nego stadion kapaciteta kao dresdenov ili ak idemo na manji kapacitet nešto ko groupama arena.Kužim da nam je uprava kaj se tiče odnosa s navijačima možda i najgora u ovo dijelu Europe,ako ne i u čitavoj Europi,ali me nervira kaj uvijek najavljuju gradit ćemo ovo,gradit ćemo ono i onda nula od svega toga.Već sam rekao,radije bi da nam vele "sigurno ga gradimo za 10-15 godina" nego da nam svake godine obećavaju i ne naprave niš.Iako s ovom gamadi u upravi ništa nije sigurno pa tako ni novi stadion za 15 godina.
  • NORTE
    8.9k
    Mislim da su to stare slike, sjever je već cijeli, a jug već započete tribine.
  • Crusades1986
    9.5k
    Onda pixsell na fejsu kasni :sweat:
  • NORTE
    8.9k
    I to nekih 2 tjedna kasne ako ne i više.
  • xavier
    11.1k
    Na temi Osijeka na Snetu redovito objavljuju nove slike.
  • Carrasco
    4k
    0c5wql9yddvm5nuq.jpg
    Od prije tjedan dana
  • r1oma
    1.5k
    Stadion FC Kolna na kojem se danas igra finale EL

    eyz8wvnpthitkm5s.jpg
    2silg8f85ex9de6c.jpg
    04da17hs2c94qu13.jpg
  • Guinness
    1.9k

    Odigrano 5 ozbiljnijih utakmica od kad stadion postoji...
  • Dino
    2.2k


    Villarealov meni osobno najljepsi.
  • Sibirski plavac
    1.1k
    Meni su Ajaxov i Bayernov sa ove liste,a inače dva najljepša u Europi na kojima dinamo nije gostovao po mom izboru su Velodrome i Wanda Metropolitano.
  • deda
    27.3k
    Kak misliš da nismo gostovali na Velodromu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.