• agramZ
    2.3k
    da upravu si, 25k ili tocno 24.454. ne znam otkud mi tih 10k. ali svakako jos gore, njihova navijacka tribina - jedan cijeli stadion :lol: ..
  • Navijač Dinama
    7.3k
    što je najače kod njih (BVB) navijačka tribina uvije ima najviše interesa za nju i svi je hvale, meni bi to u zivotu bila jedna od tribina navijackih koju bi volio posjetit :smile:
  • deda
    27.5k
    Ide to mic po mic, betonjara na istoku je 70% postavljena.
  • reziser
    6.2k
    Kad ćemo mi to doživjeti...
  • Infinity
    15.2k
    Ne brini, pravi Osijek i za nas :lol: :lol: :lol:
  • reziser
    6.2k

    Vrlo vjerojatno ćemo tamo igrati evropu,nije meni problem skočiti do Osijeka, ali bi volio vidjeti novi stadion i u zg
  • xavier
    11.1k
    ali bi volio vidjeti novi stadion i u zgreziser

    Pa imamo svako malo novi...srušen je stari sjever i krov sa zapada, maknuta su stajanja, izgrađen je novi sjever i zapad gore, ostali smo bez istočne tribine, a po novom i bez južne.

    Drugi jednostavno izgrade stadion kao takav i to je to...bezveze :joke:
  • reziser
    6.2k
    I to kaj kažeš. Nitko stadion kao mi i s promjenjivim brojem mjesta. Skoro savršeni stadion
  • xavier
    11.1k
    107810509_3103683736426787_436580327884578164_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=lIVtIAwDqXMAX-2CfnV&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=3db0fca1fbb64a7aca4fc6bcec452835&oe=5F2E15A6

    Još jedna slika, ovaj put iz veće blizine.
  • Infinity
    15.2k
    Vrlo vjerojatno ćemo tamo igrati evropu,nije meni problem skočiti do Osijeka, ali bi volio vidjeti novi stadion i u zgreziser

    Znam, zezam se ja malo. Meni je recimo Osijek blize nego Zagreb, ali nema mi tu smisla neko biranje, naravno da zelim da Dinamo ima svoj stadion u Zagrebu i da tu igra.
  • Sibirski plavac
    1.1k
    Dok se mi na forumu divimo stranim stadionima i maštamo o takvom nekakvom u Zagrebu,Osječani prešli s riječi na djela.Nadam se da bumo ovakve scene i mi vidjeli u ZG-u do negdje 2035. :lol:
  • Infinity
    15.2k
    Ovdje je vidljivo da se nesto radi i na zapadnoj tribini koju nece graditi istim sistemom kao istok, sjever i jug.

    EwjDsU9.jpg
  • deda
    27.5k
    Zanima me kako ide ovaj ovalni dio, jer ovo su sve ravne lego kocke, na koji način se to kombinira. Zapad će biti posebna zgrada. I da li će zapad, sjever i jug uopće biti spojeni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.