• superSantos
    2.6k


    od iduce sezone i na europskim utakmicama se vrlo vjerojatno biti dozvoljene stajaće tribine
  • Infinity
    15.2k
    Slavonski Brod

    1675262496658-png.4545308

    fb_img_1675357883142-jpg.4551945

    fb_img_1675357971250-jpg.4551946

    fb_img_1675357968202-jpg.4551948

    Beli Manastir

    img_20230116_1550147-jpg.4457675

    Konacni izgled

    2135d2913a42e200f00ffb0f86d45f36-jpg.4551884
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Kakav je to krov u Brodu :monkey: mogli su sator napravit umjesto "krova" koji pokriva par redova
  • Oluja
    3.6k
    Osijek
    eyuvwyijws8y82yr.jpeg
  • deda
    27.6k
    Kakav je to krov u Brodu :monkey: mogli su sator napravit umjesto "krova" koji pokriva par redovaEfes Pilsen

    Ne mogu to shvatit. Ista stvar u Bjelovaru. Spizde 25 milijuna kuna, a kad padne kiša samo gornja 2-3 reda ne kisnu. 'Rvatska posla.
  • Nino Bule
    11.3k
    Meni nije jasno da ti nizeligaski klubovi ne mogu napravit tribinu ko istocna grbavice, beton i navuc lim nad glavu.
  • Infinity
    15.2k
    Zanimljivo je da ce u Brodu prema projektu na ostalim tribinama krov biti dovoljne duzine da pokrije sve redove tribina. Covjek bi ocekivao da centralna tribina bude na visem nivou nego ostale.

    Nece oni plakati za tim krovom, jer pun stadion po kisi nece imati vjerojatno nikad. Shvatio bih da zele malo srezati troskove, ali mi nije jasno zasto se onda osakatila samo jedna tribina i to centralna.
  • SAS1987
    13.3k
    Meni nije jasno da ti nizeligaski klubovi ne mogu napravit tribinu ko istocna grbavice, beton i navuc lim nad glavu.Nino Bule

    Meni nije jasno da to ne mogu napraviti prvoligaški klubovi.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    ako klub poprati stadion barem drugom ligom s namjerom da ude u prvu bit ce pun. Zato mi i nije jasan ovaj krs od krova, pa i u trecoj je taj zapad vecinom bio rasprodan ili blizu toga. Ne kuzim odakle ideja da se napravi ovakvo smece, pa prijasnja tribina je imala vise pokrivenih sjedalica
  • Olmic
    2.7k
    Gledam sad everton arsenal

    Da imamo stadion kao everton ne bi imao nis protiv
  • xavier
    11.1k
    Da imamo stadion kao XY ne bi imao nis protivOlmic

    Ovo možeš reći za skoro svaki klub na svijetu.

    Kad si zadnji put gledao utakmicu na stadionu lošijem od Maksimira?
  • Olmic
    2.7k


    Kranjceviceva
  • SAS1987
    13.3k
    KranjcevicevaOlmic

    Kranjca je stari stadion ali meni i nije toliko los sa obzirom na kapacitet. Tribine (pogotovo istok) su jako blizu terena, jedino sto mi je katastrofa je ona prastara ograda koja izgleda ruzno i smeta pogledu na teren. A zaustavila nebi nikoga :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.