• SAS1987
    13.2k
    Villa Park (Holte End).
    Iimpresivna fotografija, a i tribina.
    Eduardo

    Ak se ti ovdje izgubi dijete ga nikad više ne pronađeš.
  • Mali dioničar
    13.9k
    Ak se ti ovdje izgubi dijete ga nikad više ne pronađeš.SAS1987

    Angažiraš Peaky Blinders, oni ga pronađu za tren.
  • Infinity
    15.1k
    Prije dva mjeseca otvoren je Alphamega Stadium u Limassolu. Koristit ce ga AEL, Aris i Apollon, tri od cetiri prvoligasa koji dolaze iz tog grada. Stadion je s izgradnjom poceo u prvom mjesecu 2019. godine, a zavrsen je i otvoren u jedanaestom mjesecu prosle godine. U jeku korone, inflacije, ekonomske krize uspjeli su napraviti stadion kakav bih ja rado vidio kod HNL klubova.

    Stadion ima kapacitet 10.700 sjedecih mjesta, a kostao je 45.220.000 eura.

    317078763_107621788847298_8444319083041800195_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=e3f864&_nc_ohc=Bx028kzY77sAX8hIiQ1&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AfB7x1OlwYOKFMsp6zUni1F3FAHq5pzRBVB04Q0EB2G7zw&oe=63D61FE7

    LIMASSOL-ARENA-13.11.2022.png

    1.024 parking mjesta, ako je koga zainteresiralo

    U istom gradu postoji jos jedan stadion. Koristi ga prvoligas Karmiotissa. Stadion je izgradjen 1973. i prima 13.500 posjetitelja.

    gb_q0vwMMCkvuJop.jpg


    Uz stadione AEK-a, Anorthosisa i GSP Arenu, na Cipru su dobili jos jedan pravi nogometni stadion. Stadion AEK-a u Larnaci je zavrsen 2016., pa tako imaju dva nova stadiona.
  • deda
    27.3k
    Upravo je rečeno da se otvaranje planira u lipnju. Dakle, prvenstvene utakmice neće se igrati do sljedeće sezone.
  • maddaddam
    2.9k
    I dom varaždinskog nogometnog prvoligaša jedan je od onih koji se nalazi u planu za dogradnju i rekonstrukciju nogometnih stadiona, o čemu je nedavno komunicirala i Vlada Republike Hrvatske. Predsjednik Dražen Vitez ističe da je klub već iznio svoje želje za izradu projektne dokumentacije, a prema njima bi budući kapacitet varaždinskog stadiona bio oko 14.000 sjedalica.
  • Infinity
    15.1k
    Sta se tocno planira? Meni taj stadion ima ogroman potencijal.
  • blackbully
    4.3k
    Upravo je rečeno da se otvaranje planira u lipnju. Dakle, prvenstvene utakmice neće se igrati do sljedeće sezone.deda

    Postoji li šansa da se finale kupa igra na Pampasu? Obično je na rasporedu krajem svibnja, a domaćin ovogodišnjeg finala još nije odlučen.

    Još ako Osijek dogura do finala i taman ga "krste" tom utakmicom.
  • SAS1987
    13.2k
    Varaždin ima odličan stadion kojeg treba treba nadograditi ali po meni nema smisla povečanje kapaciteta na 14k. Staviti krov iznad istoka, napraviti dodatne sadržaje, vip itd. Tribinu iza gola srušiti, goste staviti na istok kao što su negdje bili a iza golova napraviti veliki betonski zid koji bi zatvorio stadion i dao dojam arene.

    https://evarazdin.hr/sport/kako-ce-izgledati-rekonstruirani-varazdinski-gradski-nogometni-stadion-401748/
  • Infinity
    15.1k
    Meni tih 14.000 isto nema potrebe, al stadion u Varazdinu nije toliko velik kako izgleda. Istok u Varazdinu ima kapacitet 4.054 stolice. Zapad je manji. Stadion bi rusenjem juga imao kapacitet manji od 8.000 mjesta, a mislim da je to steta.

    Juzna tribina izgleda ruzno i ja bih ju srusio, ali bi dogradio novu, kako na jugu tako i na sjeveru. Te tribine bi dignuo dva metra iznad terena, a na coskovima napravio tornjeve da povezu sve tribine. Ne mora to biti toranj poput naseg na sjeverozapadu, preskupo je. Nesto poput onog u Genoi je izvodivo.

    Te dvije tribine s po deset redova bi imale ukupno 2.500 mjesta. Kapacitet stadiona bi bio oko 10.000.
  • agramZ
    2.2k
    gostujuca tribina u poljskoj. za razliku od rujevice barem imas krov nad glavom..
    DSC_1752.jpg
  • blue heart 72
    1.3k
    Vidim dotakli ste se stadiona u VŽ, znam da nema veze i da je van teme, ali meni nedostaju oni čempresi sa sjeverne strane
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.