• Orc123
    8.1k
    Jedan realan sastav.....barem pametno poslozeno! Podrska treneru da izgura to dok se ne nađe dugorocno rjesenje. Ocekijem to za koji dan, a do tad sviđa mi se da se konacno igra s 4 iza, sa bekovima koji to i jesu, RPG na svojoj poziciji.

    Stvarno poslozena momcad realno, svaka cast.
  • LaznjakProsineckog
    794
    Zašto? Pa maknuo je Ristovskog, Ademi ne igra, Cordoba i Pjaca na prirodnoj poziciji, po meni sastav odličan. Zapravo sad kad pogledam, baš logičan sastav, nevjerojatno ali svi igraju na svojim pozicijama
  • Paggini
    21.3k
    Lik šuti o populističkim sastavima zadnjih godinu dana, ali sad se javi. :)
  • Nino Bule
    13.8k
    Ko da ne znate ko kako piše dosad, momak ima svoje borbe mora odradit kvotu pljuvačine, izignorirate niskointeligentne upise i ajmo dalje, sastav odlican, brine me samo stojkovic na ovoj poziciji jer se moramo nametnut u vezi al podrzavam pokusaj
  • Mr Anderson
    8.2k
    Lik lupa samo da bi nešto lupnuo. Populistički sastav? Da je postavio drugačije opet bi se lupalo po tome.
  • Laugreano
    2.5k
    Bolje i navijacima, nego igracima koji ne zasluze igrat.
  • Zagi
    7.7k
    Ne kažem da je sastav grozan niti da možda nećemo dobiti 5-0 ali ovo je baš ono uvlačenje navijačima, čak i veće nego što sam očekivao.Maksim Maksimirski

    E, a akaj ako je sastav samo.... logičan. A mi navijači kaj pratimo ovaj klub 24/7/365 nismo baš toliko glupi?
    Ti to ikad padne napamet?
  • Mladi Starac
    184
    Ne bi mi igrali danas Petko i Bati.
    Malo im treba dat reality check.
    Ostalo dobro...
    Plus, di je Torentte?
  • don
    5.7k
    Juan Jose Zapata danas mora pokazati barem potencijal da se imamo čemu nadati, ako ništa drugo. Nema boljeg protivnika u ovom trenutku od Belupa i to na novom i odličnom travnjaku.
  • CastAway1986
    1.5k
    tako je ovo je idealna prilika za Cordobu jer se ruku na srce protiv tovara nije iskazao..Volio bi da je startao Kule a nadam se da će i Mbuku dobiti makar 15-20min
  • ibro1986
    183
    sa tim stavljanjem na klupu ce mu past forma pa ce svi navijaci opet pisat po njemu a kad je zapoceo od prve samo je trpao, vjerujem da je igrao od prve protiv hajduka da bi bilo barem 3-1 za nas
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Lik šuti o populističkim sastavima zadnjih godinu dana, ali sad se javi.Paggini

    LOL! Pa Jakir je bio sve suprotno od populista. Da je bio populist onda bi Hoxhu zabetonirao na klupu i ne bi mu nikad dao minute. Uvijek zazivani Rog bi bio zabetoniran u prvih 11. Kulenovića ne bi ni doveo u klub jer su glasovi navijača bili ''ću-ću Kule, čeka te Lokomotiva''. Cordoba sin vjetra bi mu bio uvijek u prvih 11. Bernauer bi bio ispred KTC-a ''jer nas je KTC izbacio protiv Šahtjora i treba ga potjerati'' itd.
  • rioda
    4.8k
    brine me samo stojkovic na ovoj poziciji jer se moramo nametnut u vezi al podrzavam pokusajNino Bule

    Mene ne, može on to kovačićevski odigrati
  • Captain America
    17.7k
    Ali će bit prostora za kontre... Belupo sada ima ozbiljnog HNL trenera umjesto drvosječe Radeljića. Bernauer će ispuniti svoju kvotu jedne ili dvije kreirane prilike za suparnika. Danas nema Thea da počisti njegove prodane lopte. Lijeva strana s Pjacom i Ogiwarom je kao stvorena da sijevne kontra. U vezi će opet ogroman dio posla pasti na Mišićeva leđa jer ni Bati ni Stojko nisu ni osmice ni šestice.

    Bitno da je reduciran broj nositelja kvalitete, ovaj senatora.
  • Zagi
    7.7k
    Priče o populizmu su blentave. Treneri ne odgovaraju nama.
    Saberite se.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.