• Mlađi referent
    12.3k
    Jakirović doktorirao!

    Pjaca - najbolja tekma našeg krila od odlaska Oršića. Individualna klasa kakvu druga naša krila nemaju i zato mu Jakir toliko vjeruje

    KTC - kapa dole,
    Mmae - sve što nam je u stoperu falilo.

    Ova ekipa se može šibat sa svima.
  • Marley
    1.6k
    Nisam uspjela jos citati komentare, ali nadam se da tema gori od pozitive, veselja, ponosa, ljubavi :lol:

    Ja cu samo reci, koliko sam ponosna na nase decke, bravooooo! Ma volim ih svih po redu koliko ih ima :heart:
    Ako ima kriticara, pricekajte barem do sutra haha. Cak i za Ogija i Petka, koji ce bojim se, biti na tapeti.

    Ako moram nekoga izdvojiti veceras, bez razmisljanja cu reci....
    KTC, stup nase obrane kao i puno puta dosad, covjek je nevjerojatan :fire:
  • Mulec86
    394
    Gutat će i mnogo veći sami svoje riječi na ovom Dinamu.
    Doktorski danas. Veseli me da ne mogu osobno vidjet plafon ove ekipe jer izgledamo kadrovski stvarno dobro. Živi se za ove dane i još puno sretnih je ispred nas.
  • Neki tip
    21.3k
    Sudeći po trajanju leta mi se ovo čini nemogućim jer bi već sad uskoro trebali poletjelirioda

    Vjerojatno zaboravljaš vremensku razliku od 2h..

    Nego, što se tekme tiče, Jakirova pobjeda.

    Ne mislim na neku genijalnu taktiku, jer Pjacin je gol genijalan, nego na to kako je rastao zajedno s Dinamom, griješio zajedno s Dinamom, ali bome i učio.

    I kako je ovime danas zaista odradio ogroman posao i pokazao da je s razlogom trener on, a ne itko od nas.

    Da, mnogi među nama željeli su već izgrađenog trenera, trenera "za Dinamo", a ne nekoga tko će se učiti i skupu školu plaćati na račun kluba za kojeg navijamo. Nije to sad odjednom izbrisano, jer boljelo je i koštalo je.

    Ali bome se, pa valjda se to sad može reći, i isplatilo.

    Donio je jako puno odluka koje su nam se činile nelogičnima, ali naučio za njih preuzimati odgovornost, a sada stoga i zasluge.

    Od dovođenja Hohxe (daleko od toga da je top igrač, ali već je pomogao puno, a mislili smo da neće nimalo), preko Kulenovića, pa čak i RPGa na lijevom beku, sve do Pjace danas na desnom.

    Sigurno će ponovno nekad pogriješiti, naći ćemo mu to s prvim porazom pa taman i od Cityja, ali jednostavno mu se danas mora čestitati.

    Pa, čestitke Jakiroviću, treneru Dinama!
  • quizzy86
    61
    liga prvakaaaaaaa, bravo momci :)
  • Crni86
    3.5k
    Mislim da je ispod radara prosla nevina izjava: svima je gust igrati u dinamu i jedva cekamo svaku slijedecu utakmicu.

    Zadnji put smo to culi pod nenom i to je nesto kljucno za uspjeh kluba, zajednistvo i emocija tih decki. Pa onda kada je gust neces ti ni razmisljat o southamptonu, trabzonsporu i sl. Ginut ces na terenu i to ne 100%, ginut ces 120% i crpit ces svoju snagu iz ekipe i tog zajednistva. A tek smo poceli, tek sve ovo traje nepunih 6 mjeseci… Sve me “strah” sto ce biti za godinu, dvije… Europo pazi se, mi stizemo
  • Omake
    2.5k
    Nikad kraća presica. Bez pitanja vrlih novinara haha
  • Jaro
    7.3k
    Tek sad skuzio. Dres je klasa vise bio jer nije bilo sponzora...
  • Plavo Srce
    128
    Kao i već par puta do sada, evo kratki komentar nakon (ne)prospavane noći od mene:

    Velika čestitka momčadi, ali i cijelom Stožeru! Ne znam koliko je do promjene Uprave, koliko je do Zeke, koliko do svih pomalo, ali Dinamo se iz poluraspadnutog kluba digao i postao ono što želimo da bude!

    Momčad ima mir, ima potporu navijača, ima viziju, ima mnogo mladih igrača, ima razvoj, ima dobra ulaganja, a sada smo i bogati :)

    Veliko bravo i samo naprijed, ne smijemo se zadovoljiti time što smo ušli u LP, u njoj sada treba i ostaviti ozbiljan trag! Zadržati cijelu momčad i dovesti još 1-2 značajna pojačanja....

    Kratko o tekmi: bila je, zapravo, dosta neobična. Azeri su se prepali, od prve minute se vidjelo da nemaju hrabrosti jurnuti naprijed. Sjetite se samo 2,3. minute, kada njihov stoper dodaje laganu loptu beku i ona mu ode u aut. To je detalj koji sve govori!

    Ali to nimalo ne umanjuje da smo izgledali ozbiljno, da smo svjesni svoje snage i da znamo da možemo!

    A kada cijela momčad diše kao jedno, onda to digne pojedince...

    Opet se vraćam na najbitnije: osim možda momčadi iz prve jakosne skupine, koje su realno svijet za sebe i gdje nam samo puno sreće i njihov jako loš dan može nešto donijeti, sa svima ostalima se možemo potući i možemo skupljati bodove!

    Dakle, nadam se još barem jednom kapitalcu, nadam se ostanku svih naših na broju - i bodovima u LP!
  • OldSchoolZG
    178
    Nakon Kosova,Sparte , Paoka naši igralci su odigrali kak treba van ZG. Bravo !!!
    Bravo naš gnk al i svi mi dinamovci. Naš nadrajši, najvekši klub je zaslužil igrat v ligi prvakov ,
    puno smo iznad HNL i bahatih brez pokrič oslov/tovara, riječanov , Osijeka. Tekme z njimi su pomalo dosadne.
    Sad nas čekaju tekme z najboljšim ekipami Evrope.
    Vreme je za slavlje jedno par dan.

    Od starog Gradjanskog i svetog imena Dinamo plava boja nosi se sa ponosom.
  • maki
    45
    BRAVO za naš Dinamo !!!! Hvala im što nas toliko usrećuju.
    Meni je highlight večeri bilo ono veselje Baturine kad se uhvatio za glavu poslije Markovog gola, isto to je učinio i kad je Rile zabio gol u prvenstvu. Tu se vidi nesebičnost naših dečkiju i koliko svi dišu jedan za drugoga :heart:
  • skener
    873
    STIŽEMO
  • don
    5.5k
    :cool:

    IMG-3021.jpg
  • Mrvica
    3.9k
    Jedan od rijetkih realnih i iskrenih. :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.