• Captain America
    17.6k
    [quote="Dani Olmić;490072Vratio se Moharrami! Da li mislite da on moze danas sutra jos jednom ugrozit recimo poziciju Rileta ili je on malo vise otpisan?[/quote]

    Taj ne može ugroziti desnog beka u zagićima, a ne Rilea. S obzirom da još imamo Mikića i RPGa, vjerujem da se ide na prodaju ili davanje papira.
  • vjeko1701
    7.9k
    A zašto smo dali bilo koga?

    Mislim da je on svoje odigrao za nas i vjerojatno se gleda kako rasteretiti plaću. Ako nema ponuda, ne bi se čudio da budu oni zaintersirani ako uđu u KL.
  • miro
    4.4k
    Kaj nema Moharami onak 400-500k plaću?
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Moharramija ak se ne uspije sad prodat svakako treba bit dio rotacije. Ipak je odigrao dosta jačih tekmi i ako ga se već plaća nek i odigra koju, bit će sad ubitačan ritam. A i mislim da ga ljudi previše ipak podcjenjuju.
  • Crni86
    3.5k
    Rpg, rile, mikic

    Nez kaj bi se moralo desiti da moha ude u rotaciju jer i tu treba kad god se moze forsirati mladog mikica koji je sa samo 17 godina dobio poziv za u21 repku.
  • ZgDLions
    395
    Moha je svoje odigrao najvjerojatnije, ko zna jel novi dres uopće zadužio.
    Jakir traži drugi profil igrača, čini mi se da nije baš po profinom ukusu, a i malo se zagužvalo na njegovoj poziciji.
    Čak mi je izvjesnije da bi Špika to pokrivao, nego ponovno Moha upao u momčad.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    IMG-20240820-105852.jpg

    I zato ne dvoumi se,
    Niti dvije sekunde,
    Sad te zove dinamo :heart:

    Svi na Maksimir!
  • Laugreano
    2.5k
    I da ne starta Pjaca, startao bi Spikic. Nema sanse da igraca koji se tek treba prilagodit stavi od prve u takvoj tekmi.
  • Mlađi referent
    12.3k
    https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/dinamo-nije-bio-ovako-mocan-jos-od-bjelice/2591883.aspx?index_ref=naslovnica_sport_ostalo_m

    Odličan tekst pred tekmu od Losa

    Liga prvaka imperativ. Ako smo mi blizu maksimuma, očekujem glat hendikep ovdje i remi za prolaz tamo. Znamo odakle dolazi opasnost, teško nas mogu iznenadit.
  • nemapredaje
    3.2k


    Malo je čak i pretjerao u pozitivi, ali nije mi samo jasno ovo da kao manu navodi vratarsku poziciju.

    Mislim da je Nevistić svakako pokazao da o tome ne moramo brinuti, a čak ima bolju igru nogom od Livakovića što je Los uvijek navodio kao Livijevu najveću manu.
  • Brusa
    1.5k
    ništa ja nisam siguran kad je Jakir u pitanju...
    Kaneka je ignorirao dok mu nije nije došla voda do grla protiv Loxe, Maxa je od listopada držao na klupi pa ga onda stavio protiv Betisa (što su mnogi prokomentirali da ga baca pod vlak) , a Crordoba je dobio cijelo poluvrijeme , a pola sata prije je sišao s aviona. .. čudna biljka je Jakir...
  • Crni86
    3.5k
    razlika je u okruzenju u kojem si bio, dobili bi i kaneko i max vise minuta da vodis na poluvremenu 2:0 i igras dobro i nema cijelog tog oblaka oko kluba. Prosla sezona je bila jako specificna i nije bilo lako, pogotovo prvi dio polusezone.

    To je i jakir jednom izjavio da kad je doso i zateko cijelu situaciju se vise oslanjao igrace koji su duze tu i koje je znao jer je pratio hnl, da nije htio riskirati sa novim igracima.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Nije mi samo jasno ovo da kao manu navodi vratarsku poziciju.nemapredaje

    I meni je ovo upalo u oko. Jedino ako ne misli na dubinu kadra i rotacijske igrače, što se protezalo kroz članak pa se referira na Zagija/Filipovića...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.