• Nino Bule
    13.4k
    Gazi turke
  • Plavo Srce
    128
    Prije nego krenemo na Maksimir, evo par promišljanja s moje strane:

    Svaka čast njihovim driblerima i što su dobri u polukontri, što razvaljuju ligu koja je i gora od HNL-a (da, i takve postoje!), ali ljudi moji, mi smo DINAMO!

    Igramo u jako dobroj formi, opasnost vreba od svih 11 igrača plus od svih 5 koji mogu ući kad zatreba, imamo sve što trebamo za pobjedu, a to je:

    ---neka se stoperi samo pametno postavljaju, a tu su naši izvrsni. Nek im ne daju prilliku za doći u for

    ---neka nam bekovi srežu svaki pokušaj njihovog prolaska i neka, kada god može, odu visoko i naprave pomutnju u njihovoj trećini

    ---neka Mišić odigra kao zadnjih par susreta - kroz sredinu ne može proći niti tenk

    ---neka Sučić pokaže zašto vrijedi više od 10M, a uskoro bude 20.

    ---neka Baturina ne igra samo piruete, nego nek jurne prema golu i nek samo puca. Kažu "Dinamo nema svjetsku klasu kao nekad". E bute vidli večeras, mamicu vam...

    ---nek nam krila naprave kaos i uđu im u 16 kad god mogu- oni na to nisu navikli

    ---nek Petko konačno odigra onako kako znamo da može. Nek izbori barem dva penala

    I onda ih u zadnjih 20 minuta još idemo razvalt s Rogom, Kuletom, Cordobom, Ogijem i Kačavendom.

    Pobjeda od 2 razlike bude dosta, iako bude i veća!

    Zato, stavite plavi šal i budite ponosni da smo Dinamovci!

    Povedite frendove, povedite sinove, povedite kćeri, povedite ženu i punicu (one mogu i na kontra tribinu), povedite i cucka....

    Večeras se Liga Prvaka počinje vraćati u Zagreb!!!
  • tp1997
    262
    Na ovo ću dodati samo jedno, što si naveo i za Baturinu. Kako i Jakir naglašava do besvijesti, pucaj, samo pucaj po golu. Nikakva carinjenja, silovanja lopte, pokušaji da se ušeta u gol - opizdi po lopti i jedna će ući
  • BBB Kozjak
    4
    Ajmo ekipa, po pobjedu u prvom susretu
  • wolfgang14
    1.4k
    Na iglama čekam da Miro javi sastav
  • Dr Hofmann
    833
    Ne znam, ali ja sam miran skroz, ne vidim način da ne dobijemo ovu utakmicu s manje od dva gola razlike. Tri utakmice u prvenstvu, bez fizičke i mentalne potrošnje europskih pretkola. OK neugodan je protivnik, ali koji nije u ovom dijelu kvalifikacija. Nešto što se nije moglo ne primijetiti je da igramo s pravim europskim tempom, imamo razne taktičke solucije i opasni smo sa svih strana. I idu mi na živce ove azerbejdžanske seljačine :lol:.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Pozdrav ekipa. Sastav kao sto svi i očekuju. Dakle:

    Nevistić- Ristovski, Theophile,Mmae, RPG- Sučić, Mišić, Baturina-Pjaca, Petković,Hoxha

    Idemo momci do pobjede
  • kajjaznam
    44

    Očekivana postava, sretno momci, mi smo uz vas
  • GOAT
    1.2k

    Sastav
  • Mrvica
    3.9k
    Bit će to i više nego dobro, nestrpljivost na vrhuncu! :strong:
  • mokoxax468
    698
    Dobra atmosfera ispred stadiona, samo neka se prelije na utakmicu i ide pobjeda uz hendikep
  • Nogo
    3.6k
    FB-IMG-1724176312723.jpg

    Ademi ni na klupi ipak.

    Qarabag (4-2-3-1): Buntić - Matheus Silva, Mustafazada, Medina, Cafargulijev - Romao, P. Andrade - L. Andrade, Benzia, Zoubir - Juninho
  • Paggini
    19.6k
    Električno ispred i oko stadiona
  • don
    5.5k
    bome u Azerima ozdravili i ovi koji su trebali propustit utakmicu
  • Nogo
    3.6k


    Vešović i Janković koji su u 1.sastavu inače su ozlijeđeni i neće igrati niti tu, niti u uzvratu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.