• don
    5.5k
    zanimljiv igrač jako.

    samo, ono kad je promašio iz blizine odnosno golman obranio, na trenutak sam se preplašio da ne dobijemo Špikićevu realizaciju u njemu. I da, strašno je brz.
    I čini mi se da je defanzivno malo lošiji ali nezahvalno je govoriti nakon 45 minuta.
  • cibona
    2.9k
    Strpljenje je ključno! Bit će on odličan, siguran sam.
  • Giovanni86
    119
    Novi Soudani
  • Orc123
    7.8k
    Bit ce dobar....u odnosu na kaneka isto ima eksplozivnost u prvom koraku ali je puno puno brzi i ono najbitnije vidi se da i ima dobar i dosta jak šut....ono kaj je promašio realno tesko je i mogao pogoditi a i bilo bi zaleđe. Obrambeno cak sam iznenađen da je dosta pazio na igraca iza sebe ali normalno i da ce mu lakse biti kad ce se igrati 433 jer ce tad imati i beka iza sebe a napadacki ce imati vise prostora za igrati 1 na 1....

    Jako zanimljiv igrac i dobar prvi dojam!
  • Dr Hofmann
    833
    Znam samo da ne bi volio igrati protiv njega...Pa stalno neki kurac izvodi, traži loptu, prostor, ide naprijed, mislim da smo dobili potencijalno strašnog igrača
  • MarK
    621
    vidio sam i od Kastratija brzinu. Tip je metak. Mogli bi imati brutalnu kontru ove sezone u europi
  • jaijivic9
    606


    The guy could be a little bit selfish sometimes but thats written in the dna of colombian wingers just take a look at Cuadrado or Diaz players with more experience and they still ended up sticking to the ball in many times that the best choice is just make a pass
  • NitkoBitan
    17k
    Kad sam gledao kolumbijsku ligu primjetio sam da igraci pucaju bez pardona sa 20-30 metara. Jucer je i Cordoba fino sutnuo iz daljine.

    Nadam se da ce jedna uc tijekom sezone (iz daljine), zbog toga volimo nogomet.
  • Paggini
    19.6k
    Još jedan mini trenutak koji sam primjetio - nakon zvižduka je uzeo loptu i nabio je u zemlju, valjda iz frustracije što nije zabio ili napravio nešto više. Iako je odigrao super za svoj debi nakon tek par dana u Dinamu, nije bio zadovoljan, čini mi se.

    Volim to vidjeti, tu glad igrača za golovima, asistencijama, igrom, dobar je to mentalitet. Barem nije stereotipna južnoamerička flegmatičnost.
  • ShanKu
    733
    Popil sam jučer malo preveč pive za svoj organizam i mislil sam cijelo drugo poluvrijeme, da je to RPG na desnoj strani :lol:
  • rioda
    4.8k
    Dobru scenu su prikazali na TV-u jučer, nakon što mu je golman obranio onu priliku na asist Sučića. Bio je ljut zbog promašaja i iz sveg glasa se zaderao: Putaaa! :lol:
  • Omake
    2.5k
    Max i Mmaee vjerojatno također pričaju španjolski

    RkWMosA.png
  • Paggini
    19.6k
    Rog mu je isto nešto pričao, valjda je nešto naparlavao u onoj sezoni kad je u Sevilli odigrao.
  • Mihaljević
    9.8k
    Prvo krilo nakon Oršića koje iz okreta puca, Špikić bi krenuo driblat... Dobili smo velikog igrača!
  • ShanKu
    733
    Protiv Gorice od prve minute... :fire:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.