• Captain America
    17.6k
    Nadam se da smo se zainteresirali za Kevina Carlosa u zadnjih 10ak dana.
  • M94
    1.2k
    Bravo Mae

    edit: joj Petko ne može ni zagradit korner, daj se trgni.
  • Str1nger Bell
    1.3k
    Petkovicu jebali te vise ti tvoji fair play potezi, daj pokazi malo krvi.
  • Kralj77
    30
    Po meni dosta dobra igra, malo Sučić slab danas. Hoxha sve bolji, ali mi se ne sviđa da je ristovski toliko ofenzivan pa pjaca nema prostora. Uopće nije uključen dosada a ima potencijal. RPG zvijer ali nije ostalo zraka da isprati prvi gol i ako je po meni netko trebao pre uzeti.
    Uzimamo tri boda u idućem poluvremenu!
  • jp23
    2.6k
    Dobar ovaj Lima u Osijeku. Zasad mi se čini da su uboli solidno pojačanje za njih
  • i more je plavo
    1k
    Baš mi je žao Pjace, žrtvuje se za ekipu ali stvarno pati na desnoj strani.
  • Dzgšb
    812
    Najveći nam je problem ovakav Petko.. sve u svemu dobra igra naših..
  • criticus
    2.2k
    Ja neznam jel gledamo istu utakmicu. Osim gola kojeg smo primili, trecu zaredom primamo isti gol na Pampasu, Dinamo igra jako dobro. Osijek nemože ozbiljno prić pola. Limitirani su totalno. Imamo problem u zadnjoj trećini al to je normalno kad ovako sabiješ suparnika. Ako ostane ovakva igra oni pucaju sto posto, nema šanse da izdrže bez greške do kraja. Samo triba držat ih nisko i dalje.
  • cibona
    2.9k
    Rog i Kule mogli bi promijeniti tijek utakmice. Očekujem njihov ulazak u drugom poluvremenu.
  • San Lorenzo
    15.3k
    Hoću Kulera u nastavku.
  • ShanKu
    733
    Petko i Sučić loši... ajmo dalje
  • M94
    1.2k
    Jbg, Pjaca limitiran na onoj poziciji, RPG bi isto bio bolji da je na prirodnoj poziciji al jbg, štaš sad, svejedno dobra igra.
    Čeka se Petko da se trgne malo, znamo njegove mogučnosti al iritira ponekad.

    Bolji smo i idemo uzet 3 boda.
    Ovi naravno jednom puknuli i gol odma u pm.
  • Noel
    5.9k
    Odlična igra. Šteta za primljeni gol ,greška Mišića čovjek mu onako ne smije doć na povratnu neometan. Također greška Gabriela kod akcije za gol jer ga je Pušić odvukao s jedne na drugu stranu terena. Al sve u svemu odlična igra. Poletna ,dominantna. Maae čudo zasad. U drugom pol Osijek pada tempom i trebali bi to riješit.
  • Olmic
    3.6k
    Odlicni, bit ce to 2,3 gola u drugom
  • don
    5.5k
    Mmaee stoperčina. Žao mi je Pjace jer znam da može više na lijevom krilu ali Hoxha je trenutno uz Baturinu naš najbolji igrač i ne smije biti na klupi.
    A Pjaca je klasa i može i sa desnog krila uraditi dar-mar kao što je bilo i protiv Istre.

    Dobro poluvrijeme.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.