• Eduardo
    19.9k
    Koeficijent vrijedi nekoliko godina, ali Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila Gori, Gzira, Tobol i Ružomberok ostaju za vječnost.Captain America

    #samodinamo
    4ZH1FCn.jpeg
  • jedan u nizu
    8.2k
    Zaradili su jucer milju pa im se neda igrati za ovu siću iz KL.
    Ko ce platiti ta putovanja ....
  • dZg1986
    505
    I onda se navijaci tih amaterskih klubova uopce usude ista reci protiv Dinama
  • Zvonkec
    57
    Hnl bez nas na razini linhenschteina, moldove, sjeverne irske, ovčijih otoka
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    Zašto se hrvatski klubovi izuzev Dinama trude toliko tokom sezone boriti za mjesta koja vode u europska natjecanja? Mogu ovako igrati i našu drugu ligu, bez ambicija, bez želje i volje, potpuno nezainteresirano. Prodaj pola ekipe, digni cijene u nebo i otjeraj navijače, pa onda daj otkaz treneru u najbitnijem periodu sezone.

    Neki dan su se svi digli na noge kad je Boto rekao da je klub zatekao na amaterskoj razini kad je došao. Ja ne vidim što je to lik krivo rekao? Pa hrvatski klubovi i jesu amaterski vođeni klubovi, od strane amatera, a na terenu ih vode amateri i neznalice.

    Navijam za to da ove godine ne dižemo nogu s gasa, da gazimo sve sa što većom razlikom i Rijeku i Osijek i Hajduk, da ostavimo 30 bodova iza sebe ove bijedne izlike za nogometne klubove.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Jbt nemozemo mi ñañito koeficijent taman da sve dobijamo kako ovi amateri iz ri i sp mogu srusit. Kakva šprdacina od kluba. Sad nek molaju miška a on neka se vise ne cuje ziv
  • jp23
    2.6k
    Kao što sam i prije rekao, navijači ovih klubova kada pričaju o Dinamu, ima da se ustanu i pričaju sa poštovanjem, jer smo za sve njih gospodski klub i space shuttle.

    Neka peru svoja prljava pogana usta kada se žale na nas, s obzirom na svoju nesposobnost.
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Ružomberok na pragu preokreta u Slovačkoj protiv Noaha i igrati će barem 20 minuta s igračem više
  • Dani Olmić
    222
    0-5, isuse moj boze
  • Marley
    1.6k
    Sta je ovo yebate.... :lol:

    Sva sreca pa Ajax igra od 20, radije Sutala pogledat.
  • Kruno
    307
    Ajmo jos koji
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Tanka je granica između držanja Lillea(koji igra cempions ligu) na konopcima do petarde od ovih ne znam ni kako bi ih nazvao.

    Granica se zove Sergej Jakirovic, pa kome pravo, kome krivo.
  • Eduardo
    19.9k
    Meni je neugodno... pet komada u 50 minuta od jebene Olimpije. Da ponovim - od OLIMPIJE! BRUKA I SRAMOTA!
  • GaijiZG
    1.3k
    A ovaj Radodajka Đalović je ispo zadnje đubre što je prihvatio klupu nakob otkaza Sopiću, zaželio se malo igrat trenera, a izigravo je svetca kad je Jakir otišao u Dinamo. Kako se sve vrati u životu Miško sjebo si si klub radi ega i površnog biznis prijateljstva.
  • Paggini
    19.6k
    Malo vas ja malo vas je pickice ori se Ljubljanom nakon zabijenog petog gola. Da sam igrač Rijeke, poslije ove sramote mi se pimpek ne bi dizao pola godine barem...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.