• Nogo
    3.6k

    Kaže Ljubić alpinist :rofl:
  • miro
    4.4k
    Ivanovića na lijevo krilo, Komnena u špicu i Jankovića u vezu
  • Nino Bule
    13.4k
    Buranija su nam svi klubovi osim dinama
  • Neki tip
    21.3k
    Majku ti milu, slušajući ovog Đalovića, da nisam gledao utakmicu, zaključio bih da su barem s Eintrachtom igrali.
  • Peškaman
    4.2k
    Jedino što je nama bitno je to da sljedeći četvrtak odigraju što zahtjevniju utakmicu,ako ikako može na produžetke pa da ih ugasimo na Rujevici.
  • IceMan
    2k
    Ova Olimpija je loša…

    A Rijeka pa još lošija.
  • NitkoBitan
    17k
    Ivanovic je imao jednu situaciju u kojoj je mogao odigrat Rukavini koji je bio sam na nekih 16-18 metara, ali ne, treba bit heroj kako bi se bolje prodao.

    Uvjeren sam da ga je vidio, pa nije toliko neinteligentan.
  • Klenx
    5.6k
    Olimpija Ljubljana, KI, Breidablik, Zorya, Ballkani, Zrinjski, Čukarički, Helsinki, Spartak Trnava, RFS, Slovačko, Apollon, Vaduz, Shamrock, Djurgardens, Žalgiris, Pyunik, Alashkert, Anothorsis, Flora Tallinn, CSKA Sofia, Jablonec, Lincold Red Imps, Omonia, Mura, Kairat, Dundalk.

    Ovi europski velikani su se u zadnje 3-4 godine kvalificirali u grupnu fazu europskog natjecanja.

    Ja mislim da osim Andore, Albanije, San Marina, Malte, Crne Gore i Luksemburga nema države koja makar slučajno nije imala predstavnika u Europi najesen.
    U krasnom društvu su naši klubovi kad nema Dinama.
    Stvarno krasnom.

    Čak se i Gibraltar jedne sezone ugurao.
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Meni je ovo sramotan penal protiv Rijeke, nogomet ce izumrijet s ovakvim odlukama.

    S jedne strane imaš situaciju na našoj tekmi gdje čovjek evidentno namjerno igra rukom na liniji 16m,a ovdje Rukavina izbija loptu u klasicnom 50-50 duelu i na obje situacije mrtvo hladne odluke sudaca na nivou županijske lige.
  • Blueshadow86
    1.6k
    Sramotna igra i rezultati Rijeke, hajduka i Osijeka u Europi ove godine, a i općenito.
    Da nema Dinama, koeficijent lige bi nam bio u rangu Farskih otoka i Malte.
  • Jurki
    11.6k
    Ispala bu Rijeka na kraju.
    Ovo nema veze s mozgom i zdravim razumom kaj oni igraju..
    Dođe ti momcad u kojoj igraju igraci iz druge Hnl, nasih nizeligasa.. i ne uspijes to dobiti..

    Stvarno bi trebal Hns traziti da samo prvak ide u Europu jer ovo nema nikakvog jebenog smisla.
    Šamara nas svatko ko stigne.
  • San Lorenzo
    15.3k

    Od Đalovića ništa ni ne očekujem, ako je Mišković već smjenio trenera, onda je morao napraviti totalni reset, ovo promoviranje pomoćnika u glavnog trenera je samo kontinuitet nečega što ti se ne sviđa...ne kužim.
  • NitkoBitan
    17k
    ovo promoviranje pomoćnika u glavnog treneraSan Lorenzo

    Odlika skrtih gazdi.
  • Jurki
    11.6k
    Molio bi određene forumaše da minimalno godinu dana.. ako ne i duze.. da ne spomenu niti jednog igraca Rijeke kao moguce pojacanje za Dinamo.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Pošto rijeka u gostima postaje gupi (osim na poljudu, tam su morski psi i dalje), ne vidim kako oni mogu proći ove slovence.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.