• veselko tenžera
    2.1k
    netko tko zna nek gif napravi, sin i ja vraćamo unazad 5 puta i pišamo gaće.
  • dmil
    299
    pa oni su toliko limitirani da im Trajkovski igra centralnog veznog...
  • Orc123
    7.8k
    Zar komentator ne bi trebao znati osnovna pravila? Pa ne treba izaci igrac van ako protivnicki igrac napravi prekrsaj za zuti karton i istoga i dobi....e moj Cmrecnjak....znamo svi da hoces na more....
  • Bosskovitz
    11.7k


    Mislim da bi se ozbiljno borili za drugo mjesto s preostala tri kluba. Nemojmo pretjerivati - Slovaci su na 25 minuta od izbacivanja naseg treceg kluba, cetvrti je ispao od nekih Azera, drugi je ispao od petog kluba Švedske.

    Sve u nasoj ligi osim nas je debelo ispod razine 20. lige Europe i to opetovano dokazuju upravo danas.
  • San Lorenzo
    15.3k
    Cigići traže penal, komentator također vidio kontakt. :lol:
  • Mentalni Gimnastičar
    884
    Nema Lovrića da skoči u pomoć
  • Eduardo
    19.9k
    Kako da se čovjek ne sprda i ne gušta u ovoj tragikomediji... mene zanima jesu li hrvatski klubovi ikad imali lakši raspored do europskih skupina? Svi skupa, uključujući i dinamo sami sebi ne bi složili lakši kostur. Kakva poniznost i pi*darije, nakon silne i konstantne mržnje koju svakodnevno isijavaju prema nama ništa drugo nisu niti zaslužili. Ruganje na najjače.
  • Noel
    5.9k
    GLASNI MOMENTUM SA TRIBINA na 2 i pol sekunde pa svi sjest natrag.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Stvarno siluje čovjek s pristranim komentiranjem
  • GOAT
    1.2k
    Zizi se svim silama trudi uništiti mi uživanje u ovoj tragikomediji ali neces razbojnice
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Mi ako se trebamo bojaznit ovog hajduka sa ovakvim teletabiskim igračima i ovim šabanom Rakitićem i ovim Livajom kojem ovo kmečanje i nonšalntanost može prolazit protiv Istre i Belupa i Rudeša, onda stvarno...

    Za ove smo ne ferrari a oni fićo, za ove smo 5 svjetlosnih godina ispred, za njih smo Florentino Perez mašinerija 2014 do dana današnjeg, šarlatani obični.

    Intezivniji nogomet se igra u veteranskoj ligi Posavine, nego što ga igraju ovaj Rakitic, "otac baluna prikaaa" , Kalik i raznorazne fejk imganirane kosovo verzije našeg Arbera Hoxhe.
  • Dr Hofmann
    833
    Jel moguće da će pravednici ispasti od jebenog Ružomberoka? Pa sad i da daju gol bi možda bilo najbolje, da kreteni igraju produžetke, ispadnu, i onda ih Varaždin s hendikepom riješi u nedjelju. O Isuse na nebesu daj pomozi bijelom dresu
  • Orc123
    7.8k
    Cujjj opasna igra a odnio ga kukom hehehehhee
  • M94
    1.2k
    Šarlija igrač utakmice.
  • sebenico
    552


    Slovaci bi uvjerljivo bili drugi u HNL-u
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.