• Oluja
    4.3k
    Čavlina je svoje odradio ali jebiga kad su ostali retardirani
  • hardek
    2.8k
    Jebote kako su nesposobni ovi "naši" u Europi. Pa jebote život Osijek je 3 puta vodio i ispali su. Rijeka na gostovanju ispala bez ispaljenog metka a doma s igračem više nisu ništa napravili. Evo i ova smijurija od kluba s juga gubi od slovačkog Varaždina. Mati mila
  • Oluja
    4.3k
    Linka za magarad?
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ja se kladim da ce špikic vise golova zabit od ovog ademija . Do skora bi rekao da mi je zao sto su ispali , sad jos da se bili raspadnu i to je to
  • San Lorenzo
    15.3k
    Sad bar znamo da nitko od igrača Osijeka nije pucao Boti u šajbu.
  • DrawTube
    4.7k
    Uvjeren sam da bi Gorica, Slaven i Istra bolje odigrali Europu da ih se iste sekunde stavi u play off
  • Crusades1986
    11.9k
    Kakvo sramoćenje. Nemojte ni igrat tu Europu sljedeće godine.

    Van Hrvatske mrkvu ne možete ubrat.
  • Yovitssa
    624
    Kakvi invalidi ovi u Osijeku... Užas... Vidim i Magarad je lijepo krenula. Opet samo mi branimo čast HNL-a...
  • Str1nger Bell
    1.3k
    Da imaju imalo savjesti i poštenja, hrvatski klubovi bi vratili svaki cent koji dobiju zbog Dinamovih uspjeha u europi.

    Sram ih može biti sve redom, svi su im krivi, Dinamo im je mordor, a vi klošari vec godinama ne mozete proci prva pretkola protiv amatera.
  • austrijanac
    4k
    Mi smo najveći taoci ove lige.
    Taoci i robovi i krava muzara.
  • dinon7
    849
    Šarlija ima fetiš na udaranje laktom. Baš voli zamahnuti
  • veselko tenžera
    2.1k
    Da mi ne bi poletjeli previše, osim 2 gola, ovom žalosnom Osijeku nismo stvorili poštenu priliku prije par dana. Ovi Azeri su ih stvorili popriličan broj, uz 2 gola.

    U redu domaći i gostujući teren, veći umor zbog puta i utakmice s nama, fali Gruzijac koji je protiv nas bio jako dobar, ali mi moramo još raditi na igri.
  • Jaro
    7.3k
    Jel ovaj debil od komentatora ismijava igrace Ruzomberoka upravo? Kao "dosao na more pa odlucio zaplivati malo"
  • dd29
    535
    Kakvi luzeri u osijeku, odsjekle im se noge
    Bio cilj samo da puknu po golu, nijedan ne smije jako udarit loptu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.