• vjeko1701
    8k
    Ma njima je Elfsborg najbolja prilika za skupine još od Sheriffa. Tu trebaju bacit sve kaj imaju na tu utakmicu ko da nema sutra i tu Sopić mora pokazati jel je ili nije trener za europske uspjehe.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Ma njima je Elfsborg najbolja prilika za skupine još od Sheriffa. Tu trebaju bacit sve kaj imaju na tu utakmicu ko da nema sutra i tu Sopić mora pokazati jel je ili nije trener za europske uspjehe.vjeko1701

    Tako je. Oni su izbacivanjem Elfsborga u skupini i realno je to šansa koja se ne smije propustiti jer lakšeg na putu do skupina ne mogu dobiti. Vjerujem da bi svi potpisali Rumunjskog drugoligaša i Elfsborg na putu do skupina.

    Ja se samo nadam da neće dodatno oslabiti momčad do četvrtka i prve tekme protiv Elfsborga.
  • Daliban
    1.6k
    Ja se samo nadam da neće dodatno oslabiti momčad do četvrtka i prve tekme protiv Elfsborga.marcio amoroso

    Bilo bi stvarno suicidalno da to naprave kada im KL donosi više od bilo kojeg izlaznog transfera,
  • marcio amoroso
    36.4k
    Bilo bi stvarno suicidalno da to naprave kada im KL donosi više od bilo kojeg izlaznog transfera,Daliban

    Ne bi bilo prvi puta da neki HNL klub napravi upravo to.
  • vjeko1701
    8k
    Pa upravo su to napravili ususret playoffu LP protiv Olya. Ok, nisu bili neki favoriti al su bome bile tijesne utakmice a LP bi im donijela budžet za cijelu sezonu.
  • Daliban
    1.6k

    Jasno, ali ne mislim da je Mišković toliki tudum. Ovo im je stvarno odlična prilika.
  • Peškaman
    4.2k
    Gledao sam Elfsborg i mišljenja sam da će izbaciti Rijeku,pogotovo jer je odlučujuća u Švedskoj.

    Naravno,može biti i do ritma jer Rijeka tek ulazi u sezonu dok je Elfsborg u 'punom' pogonu.
  • badjibadara
    3.1k
    Rijeka je prošlu sezonu napravila dosta štete višestruko jačem Lille-u, i vjerujem da će mnogi na Rijeci slomiti zube. KL je sasvim izvjesna opcija za Ri.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Da rezimiramo - osim Dinama, nitko Europu neće vidjet..OsamŠest

    Rijeka ima jako dobro priliku za prolazak, ako prođe Elfsborg vec su osigurali skupine, a i ako ne prođu mogu se ozbiljno potuci sa skoro svakim.

    Osijek ce morati imati srece, a umrijet cu od smijeha ako tovari izvuku Betis nakon onog klauniranja pocetkom godine.
  • OsamŠest
    3.3k
    Rijeka ima jako dobro priliku za prolazak, ako prođe Elfsborg vec su osigurali skupine, a i ako ne prođu mogu se ozbiljno potuci sa skoro svakim.Bosskovitz

    Zanemario sam osiguravanje grupne faze Konferencijske lige ukoliko prođu Elfsborg.

    Ukoliko ne prođu, mislim da će bit zeznuto koga god izvuku u playoffu Konf lige..

    Ne djeluje mi Rijeka ništa posebno, odnosno djeluje mi puno više ranjiva nego prošle sezone. Dodatno su izgubili stabilnost otraga odlaskom Labrovića, a da ne govorim o individualnosti Pjace u trenucima kada je igra gotovo nikakva.

    Sljedeći navod ne ide tebe, nego općenito.. Smiješno mi je kada se kaže da netko ima šanse ukoliko ne izvuče.. (i onda nabroji 3 ili 4 ekipe od 5 mogućih) :grin:
  • Majki2111
    3.1k
    Za koga ste u paru Hajduk-Aek? Kako razmišlja Dinamov puk?
  • Dzgšb
    812
    ja za ajduk samo u tom slučaju,gore od aekovaca ne postoji iako su i ovi umalo.
  • DrawTube
    4.7k
    teška srca za Hajduk, AEK mi je ušao u elitnu listu klubova protiv kojih navijam i u slučaju da igraju s Hajdukom, uz Olimpijakos, PAOK, Partizan i Zvezdu
  • San Lorenzo
    15.4k
    Za koga ste u paru Hajduk-Aek?Majki2111

    Neki ovakav scenarij ako može
    ko-fight.gif
  • Jurki
    11.7k
    Za koga ste u paru Hajduk-Aek? Kako razmišlja Dinamov puk?Majki2111

    Bez brige.. Ruzomberok nas bu oslobodil te dileme.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.