• dmil
    162
    Jel itko ikad uzimao uokvirene slike sa maper.hr na instagramu? Ovo bi mi bolesno izgledalo u uredu

    Screenshot-17.png
  • Pop corn
    6.1k
    Jel itko ikad uzimao uokvirene slike sa maper.hr na instagramu? Ovo bi mi bolesno izgledalo u uredudmil

    Ovo je primjer nekog artikla čija prodaja odmaže Dinamu. Dinamov grb je zaštićeno intelektualno vlasništvo, a prihod od prodaje ovog je za klub 0n
    , a za nečiji privatni džep 0. Dakle ovo ne treba uzimati na instagramu već prijaviti Državnom inspektoratu i carini. Dinamove stvari se kupuju u Dinamovom fan shopu za Dinamo.
  • Maksim Maksimirski
    4.8k
    Sorry ali stvari u dinamovom službenom shopu su vrlo skupe i razumljivo je da ljudi kupuju neke stvari van shopa. Nema svak plaću od nekoliko tisuća eura pa da si može priuštiti plaćanje u fan shopu koji drži cijene kao da smo u Njemačkoj. Slobodno me napadnite ali sa razlogom ljudi po tribini hodaju u dresovima sa divljih štandova a ne u dresovima iz shopa koji koštaju ko svetog Petra kajgana.
  • Maksim Maksimirski
    4.8k
    Pardon! Moram se ispraviti. Gledao sam sada fan shopove Stuttgarta i Mainza te sam vrlo lako uvidio da je dinamov fan shop još i skuplji od njihovih fan shopova. Kod njih dres za sezonu 23/24 dođe 46 i 50 eura dok je kod nas skuplji. Ispričavam se na toj grešci. Međutim nama je lakše jer mi ipak imamo 3-4 puta manje plaće nego Nijemci pa si možemo priuštiti ono što oni ne mogu.
  • mali M
    4.1k
    pop skroz te razumijem, ali pitanje je da li bi se Dinamo ikad sjetio ovakvog proizvoda... I sad kreativna ekipa nek zatomi svoj talent jer je smislila nešto što se sviđa ekipi. Dal će se poslat državni inspektorat i onom liku sa foruma koji radi rešetke za roštilj sa grbom? Kupovinu Dinamovog asortimana treba poticati na drukčije načine, a ne kažnjavajući tuđu kreativnost. skroz mi je jasno što govoriš, ali je mom kućnom proračunu bliže razmišljanje Maksima. To je tako
  • Tom vg
    1k
    imam ja u uredu jednu, ali bez grba. Uzeo jos prije godinu dana kad su samo zagreb imali, nisam znao da su poceli dinamo stavljat. Dobra je kvaliteta, nećeš požaliti
  • Pop corn
    6.1k
    Naravno da će biti poslano svakome tko neovlašteno bez dogovora koristi grb ili brend kluba i time samo on zarađuje na račun kluba.

    Isto tako, naravno da je klub otvoren za sve ideje, suradnje i razgovore gdje ima prostora za dogovor.

    Ne može itko zarađivati na račun Dinama tek tako, bez obzira kako on bio kreativan.
  • Olmic
    3.2k
    Ove godine nema Ramljaka?
  • Pop corn
    6.1k
    Ove godine nema Ramljaka?Olmic

    nikad jači.... :-)
  • Crusades1986
    10.3k
    Znam da sam negdje vidio najavu za Ramljak...

    Imate tu obavijest za turnir
  • Olmic
    3.2k
    ma nisam vidio najavu dosad pa me zanimalo. Hvala na info.

    Takoder ima danas konferencija i ako da u koliko sati ?
  • deda
    29.7k
    11
  • Olmic
    3.2k
    hvala Deda
  • serbus
    3.8k
    Jesmo mi ikad uspjeli od turnira Ramljak snimiti nekog klinca i dovesti ga ipak su nam pod nosom igrali neki stvarno veliki talenti ?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.