• Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    E to su me klinci nešto zezali pa nisam dobro čuo objašnjenje, ali čist gol
  • Crni86
    3.5k
    Ako sam dobro cuo, var se nije tu trebao javit jer nije ocita pogreska.

    Ali onda je krenui nesto pricati da kod udarca u glavu nema inteziteta i da je svaki udarac u glavu zapravo faul. Pa sam razumio da je to greska zebeca direktno na terenu na koju var uopce nije trebao reagirati. Ali onda vec kad je reagirao i zebec je to vidio reko je skomina kako mu nije jasno kako nije sudio faul.

    I popljuvao je zebeca za govor tijela kod gledanja var snimke da je izgledao nesigurno sa onim vracanjem i gledanjem opet. Da nesmijes ostavit takav dojam.
  • Crni86
    3.5k
    kaze valentina eh to bas nismo. Pa j… vam sve kakvi ste vi to novinari i kolko se vi kuzite u nogomet kad to niste stavili u kontekst cijele price. I onda stalno imaju besto pametovat kad skomina objasnjava jer oni su tu za nogomet, a ne znate prepoznat takvi gazenje koje je za zatvor jer je lopta metar udaljena. Andric je cordobi bar gurnuo kroz noge…
  • Marcinko
    595
    Komentatori biraju kaj će ići u sažetke, tako da je do onog Puležanina
  • don
    5.6k
    Evo čujem u emisiji da su ovi stavili izbor za igrača mjeseca na hajdukov portal Sportnet. Prilično je jasno da će Livaja biti igrač mjeseca svih 9 puta.čovjekjogurt

    glasanje navijača ima udio od 30% a traje do 5.9 do 12:00. Onda 40% glasova nose glasovi SHNL Panela (20 članova) kombinirano sa navijačima i glasovima klubova čiji je udio 30%.
  • don
    5.6k
    inače, Toma Bašić u hajduku za koji dan, posudba bez mogućnosti otkupa
  • Danko
    1k
    Evo magarad kmeči po komentarima da dinamo plaća skominu....
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Isprike, nisam ja čuo ovo sve do kraja, zbunio me ovaj dio kada kaže:
    Kad gledaš taj snimak, jako je teško reći ne.
    Ok, to je u mom kriteriju i to za mene nije faul, jer Jakupović nije odlazio u prostor Prpića pa je to po inerciji nekakav kontakt.

    Tako da je ovo što si ti napisao točno!

    Evo link na cijelu sudačku analizu ako nekoga zanima
    https://www.tportal.hr/sport/clanak/skomina-sokiran-ovo-vidim-samo-u-hrvatskoj-20240902
  • Crni86
    3.5k
    cudno je malo objasnio, fokusirao se jako na losu suradnju glavnog suca i vara, kao da nije htio direktno rec da je zebec pogrijesio na terenu. Tako sam ja dobio dojam.
  • Paggini
    19.6k

    Ahahahahahahah, a headline po običaju jako sugestivan hahaha, pa ološu novinarski
  • Marcinko
    595
    Znači doveli Bambu i 3 igrača im donirana(ne mislim ovdje na posudbe, već način posudbe gdje klubovi preuzimaju veći dio plaće i nemaju pravo otkupa)
  • Mali Zeus
    12.6k
    Evo magarad kmeči po komentarima da dinamo plaća skominu....Danko

    Ne samo Skominu nego i onog Francuza!
  • Mali Zeus
    12.6k
    Znači Skomina redom:

    Faul Andrića na Katarini ispravno dosuđen, Andrić nije trebao dobiti žuti
    Gol Rijeke ispravno poništen
    Faul Cordobe žuti ispravno iako je nešto pričao kao da je dao crveni ne bi trebao dati žute kartone klupi Rijeke što mi je malo nelogično sve skupa. Kao neprimjerena reakcija klupe al da je Cordoba dobio crveni ovi ne bi dobili žuti.

    Dobra mi je i Valentina kako prije analize faula Andrića na Katarini kaže tj sugerira - mogle je biti i drugačije.

    I naravno, Jeličić je spomenuo gaženje Jankovića Roga da nije pokazano, a ona kaže da to nisu uspjeli izvući. A kako to nisu uspjeli izvući.

    Tipično kako mediji stvaraju narativ i pumpaju atmosferu.
  • Zagi
    7.6k
    Faul Cordobe žuti ispravno iako je nešto pričao kao da je dao crveni ne bi trebao dati žute kartone klupi Rijeke što mi je malo nelogično sve skupa. Kao neprimjerena reakcija klupe al da je Cordoba dobio crveni ovi ne bi dobili žuti.Mali Zeus

    Al ovdje je fakat natrkeljao gluposti.
    Kao, 90. minuta je pa nek da crveni (iako je po njemu start za žuti) jer su se Riječki neadertalci naljutili kaj nije crveni pa ajd, bolje Cordobi crveni nego riječanima 4-5 žutih.
    Slušam i mozak mi se brejka.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Kao, 90. minuta je pa nek da crveni (iako je po njemu start za žuti) jer su se Riječki neadertalci naljutili kaj nije crveni pa ajd, bolje Cordobi crveni nego riječanima 4-5 žutih.Zagi

    Baš to, mislim oni su poludili svejedno i čak i da je dao crveni trebao im je opet dati žuti jer je reakcija potpuno neprimjerena i čisti utjecaj na suca. Baš je nadrobio gluposti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.