• Paggini
    10.4k
    Prvo im se bacaju imena Van Bronckhorsta, Van Nistelrooya, Gattusa, Souse itd. kako bi se napalili kako se ozbiljno radi i gledaju se ozbiljna imena, a onda će im izroniti neki Carević ili Tomić s objašnjenjem kako imaju viziju koju taj isti može ostvariti.Klenx

    "Pričali smo sa strancima, no nismo se našli u zajedničkoj viziji za iduću sezonu, pa smo odabrali domaćeg trenera koji razumije mentalitet, povijest i značaj ovog velikog kluba te pritisak koji dolazi s treniranjem Hajduka"

    i onda otkaz do prosinca
  • eol12
    400
    Kad je bacio netko bubu da dolazi Van Bronchorst isao sam pogledati koliko je imao zadnju godišnju placu u Rangersima i poželio sam na tren da dođe, potpise na 4 godine ugovor i dobi otkaz do proljeća jer taj potez bi ih izmasakrirao financijski da nema povratka.
  • Tongo Doumbia
    2.9k
    nastavno na ovo, ja da sam domaći trener, koji je svjestan što ga čeka dole, ne bih nikad prihvatio uzeti to.

    Ne znam kakav motiv moram imati da nakon dva kiksa budem krivac za nesređenu i nestabilnu ravnotežu u svemiru, fjaku ili "nemoš ti to razumit" filozofiju, pa da ujutro ne mogu na kavu ili u Konzum, po kruh i mlijeko, bez da pazim leđa.

    S druge strane je teret očigledno i svlačionica. Valdas ih je koliko toliko posložio u svom mandatu, pa su ga,nakon što je uveo reda, prožvakali i ispljunuli. A usudim se reći da je to prvi njihov trener koji je imao nekakav trenerski pečat i potpis, i koji me nakon one turbulentne 21/22 sezone natjerao da promislim kako će sljedeće sezone biti opasni.

    Za ostalo si u pravu, niti su europska krema, niti imaš garanciju igranja barem te Konferencije.
  • emilperska
    4.4k
    Ne znam da li su ovi podaci na fin.biz( FINA portal) točni i da li je to javni podatak ili je to podatak koji nije javan, ali ga mi pretplatnici poduzeznici koji plaćamo pristup tome "ekskluzivno vidimo". Ali ako jesu, onda je Livaja u 2023. uprihodio duplo više od našeg trenutno najplaćenijeg igrača. Velim uprihodio jer za obrtnike također navode prihode. Postoji i kategorija neto dobit, koja je manja.
  • Blueshadow86
    1.2k
    Po čemu je uopće Goran Tomić dobar i popularan trener? Trenirao kod nas Lokomotivu i Rijeku i koje je značajne i zadivljujuće rezultate on s njima napravio da je toliko popularan i da ga se non stop zaziva nazad u Hnl?
  • DrawTube
    3.5k
    meni je u rangu Sopića . Jedino što Sopi priznajem da se potukao s Lilleom iako je to realno bila Jakirova momčad

    Tomić mi je za kruženje HNLom kao i Sopić, Zekić i Tramezzani. Malo gornji dom, malo donji dom. Ništa posebno
  • Jos-Optimus
    801
    Vidljivo je svakome...pogledaj koliko je "besplatni" Kalinić uprihodio
  • deda
    29.5k
    Talijan Frederico Coppitelli preuzima Osijek. Dosad vodio juniore Leccea i s njima bio prvak Italije lani.
  • Blueshadow86
    1.2k
    Točno to. Ali čim Osijek traži novog trenera - spomene se Goran Tomić. Ista je stvar i s tovarima. Spominjalo ga se i u Rijeci opet. A kad se sjetim da ga se spominjalo i kao trenera Dinama... ne bude mi dobro.
  • Majki2111
    2.8k
    Rijeka Lokomotiva prvo kolo iduće sezone.
  • DrawTube
    3.5k
    1. kolo, 03.08.2024.
    • Osijek – Sibenik
    • Dinamo – Istra
    • Gorica – Varazdin
    • Rijeka – Lokomotiva
    • Hajduk – Slaven

    Hoće li ih nakon Boysa, Torcide i Armade nadglasati i Funcuti?
  • Blueshadow86
    1.2k
    Koliko je ljepše, ugodnije i prirodnije pročitati da je u Hnl-u Šibenik, umjesto Rudeš...
  • Majki2111
    2.8k
    Bit će drž nedaj kad nam Tramezzani uzme 2 boda u 1. kolu. Baca mi na neki X odmah.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Gdje gledate raspored iduce sezone? Ja sam samo vidio da je Hajduk objavio kompletan "prvi krug".
  • DiddyGuela
    1.3k


    Je. Dobio je 4 komada na zadnjem gostovanju u Maksimiru.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.