• Paggini
    51.7k
    A šta točno očekujete da će se dogoditi? Zapad će zviždati, Demoni će izvesiti neki trans o izdaji, neće otvarati istok za tovare i tjt.
  • Hnlovac
    2.2k
    pa ak cemo imati takve kriterije, jedini apsolute Cinema je bio tovarsko demoliranje Poljuda

    Ja navijam za nerede u Puli
  • hardek
    4.6k
    Pa neće biti kao prije. Boca u glavu sa tribina, uletavanje Torcide na teren i udaranje redara ovakve stvari se vise sigurno neće tolerirat.

    Istra nije ni digla žalbu na ono gađanje bocom sa tribine, da jesu školjka bi bila prazna barem 3 utakmice.
  • Paggini
    51.7k
    Ma nezz, sjećam se najave Jakira na Rujevici, pa je Slaven prošao puno gore od nas hahaha. Brijem da se neće ništa dogoditi, Puležane boli ona stvar za Garciu, a to što se par ratnika sa Sportneta diglo na zadnje noge ne znači apsolutno nista.
  • Ivdzo11
    6.7k
    Sa Slavenovog Sportneta:

    Otisao Lucic, sporazumni raskid, opet nikakva odsteta, odlazi i Bosec...
  • Ivdzo11
    6.7k
    Upravo je prodaja Lisice, uz vjerojatnu opciju da će Bologna otkupiti ugovor mladog stopera Ivaniševića (500 tisuća eura), a uz dva milijuna eura ovosezonskog prihoda prodajom Lekoueiryja, plus 430 tisuća eura (neočekivanih) odštete za stručni stožer, učvrstila proračunske stabilnosti kluba s Drosine. To im omogućuje mirnoću u prijelaznom roku, koji će biti dug (tri mjeseca) i naporan.


    Uz to, izvjesno je da će se vrlo ozbiljan novac (za Istrine kriterije pogotovo) zaraditi u transferu odličnog Villea Koskija, a značajna je opcija zarade za Darija Marešića. Za njega će Istra biti tolerantnija jer je došao na jednu, a ostao tri sezone, odričući se važnog novca iz ugovora sa Stade Reimsom, ali opet će iznos odštete (klub iz Italije?) za Istru biti itekako važan. Sve će to skupa omogućiti očito čvrstu pregovaračku poziciju Istre za ponude njezinim igračima, ali će bitno ojačati i Bjelanovićeve karte u ponudama za zeleno-žuta pojačanja.
  • LA BOMBA
    259
    Znači Dinamo je platio €180,000 za Kovačevića i Hajduk €430,000 za Garciu.

    Za usporedbu, Bordeaux je platio €600,000 za Rieru.

    https://planetnogomet.si/novice/bordeaux-to-pay-a-fortune-for-a-new-coach-e600000-to-celje-in-exchange-for-spanish-expert-alberto-riera/

    Čovjek kojeg su neki u Hrvatskoj nazivali "klaunom" vrijedi više novca na nogometnom trgu nego najbolji HNL treneri.
  • Mali dioničar
    17.5k
    Nitko ovdje Rieru nije zvao klaunom, ali je toliko glorificiranje trenera koji je osvojio četvrto mjesto u Sloveniji sa klubom koji je lani bio prvak, a klub je otpustio trenera prvaka da bi doveo Rieru pomalo bizarno.

    Posebno imajući na umu da se taj isti Riera u zadnjem mandatu sam pokupio iz kluba i otišao u Bordeaux za koji je smatrao da će mu biti korak dalje pa je taj klub bankrotirao.

    Rekao bih serijski niz loših odluka i od Riere i od NK Celja.
  • LA BOMBA
    259
    Nitko ovdje Rieru nije zvao klaunom, ali je toliko glorificiranje trenera koji je osvojio četvrto mjesto u Sloveniji sa klubom koji je lani bio prvak, a klub je otpustio trenera prvaka da bi doveo Rieru pomalo bizarno.

    Posebno imajući na umu da se taj isti Riera u zadnjem mandatu sam pokupio iz kluba i otišao u Bordeaux za koji je smatrao da će mu biti korak dalje pa je taj klub bankrotirao.
    Mali dioničar

    Došao je u četvrtfinale jednog evropskog kupa sa nekim Celjem. Celju koje ima oko 16 dobrih igrača u rotaciji, i igrali su ove godine oko 65 utakmica ukupno. Prošle godine Celje ispalo iz Evrope u lijeto i ispali iz kupa u ranoj fazi od drugoligaša, pa su se mogli fokusirati na ligu, gdje je bila lošija konkurencija.

    Celje ti je klub u rangu Varaždina. Ako sljedeće godine Šafarić uspije doći do četrvtfinala konferencijske lige pisalo bi se o njem kao o trenerskom geniju, i to zasluženo, pa i ako bi završio 9. u ligi.

    Meni je Evropa ipak standard, jer neki trener koji ne zna šta radi neće redovito pobeđivati ozbiljnih evropskih klubova koji imaju mnogo više novca.
  • Mali dioničar
    17.5k
    Celje ti je klub u rangu Varaždina. Ako sljedeće godine Šafarić uspije doći do četrvtfinala konferencijske lige pisalo bi se o njem kao o trenerskom geniju, i to zasluženo, pa i ako bi završio 9. u ligi.LA BOMBA

    Ali Šafarić nije preuzeo prvaka države pa s njime ostvario plasman na četvrto mjesto.
  • LA BOMBA
    259
    Ali Šafarić nije preuzeo prvaka države pa s njime ostvario plasman na četvrto mjesto.Mali dioničar

    Celje je bilo državni prvak i zbog Riere, jer je on bio trener na početku i napravio bodovnu zalihu prije što je otišao u Bordeaux. Konkurenti su tad bili mnogo lošiji od ove godine.

    U slovenskoj ligi ni jedan klub od 2015 dalje nije uspio osvojiti lige dve godine zaredom. Celje nije neki dominantan klub kao Dinamo u Hrvatskoj od kojeg se očekiva titulu svake godine. U Sloveniji imaš 4-5 klubova koji se mogu boriti za naslov. Riera je 2022/23 osvojio ligu sa Olimpijom koja je godinu prije bila treća. I to protiv Krznarovog Maribora koji je godinu prije bio prvak.

    Ja ne znam odakle ta ideja da moraš biti prvak ako preuzmeš klub koji je bio prvak godinu prije, jer svaka sezona je priča za sebe. Takva očekivanja možeš imati samo u ligama gdje je neki dominantan klub kao PSG i Bayern. Real je često izgubio ligu zbog fokusa na ligu prvaka, i nitko ne postavlja u pitanje Ancelottija.

    A treba spomenuti i da navijači Celja vole Rieru mnogo više od trenera koji su osvojili titule, pa valjda oni najbolje znaju šta se očekuje od kluba.
  • NVKOD
    5.2k
    zbog RiereLA BOMBA

    Riera jeLA BOMBA

    vole RieruLA BOMBA

    Ah-Shit-Here-We-Go-Again.jpg
  • Droljo
    16.5k
    Sad kad riera ispadne iz lige bomba bu eksplodiral :lol:
  • LA BOMBA
    259
    Riera je trenutno u Španjolskoj sa Guardiolom. Guardiola je upoznat sa radom Riere u Celju. U elitnim nogometnim krugovima Riera je iznimno cijenjen i poštovan, samo znalci tu misle da se radi o klaunu i da će ispasti iz lige i šta ja znam još.

    a9e99dad35b8728240bf3b5dc55013d2.jpeg
  • Mali dioničar
    17.5k
    Dobro je Guardioli žena rekla što je previše, previše je.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.