• NKDZ86
    661
    Pop corn, jel znaš kad otprilike će igrači izać s busom na maksimirsku?
  • Teofil Kateran
    1.1k
    Moglo bi možda biti:
    Krkalić - Bernauer, Šutalo, Cvetko - Kaneko, Rog (Vrbančić), Bulat, Halilović, Ogiwara - Kulenović, Brodić
  • Endeavour
    500

    Teško da će lokalne (Z1?) prenositi. Možda dinamo nešto organizira kao i neki portali index, 24 i sl.
  • Ludovic IX
    6.2k
    Na YouTube će bit prijenos sa trga. Klub objavio
  • NitkoBitan
    13.7k
    "...ovaj poseban dan nakon jedne od najupečatljivijih sezona maksimirskog kluba u povijesti. Vjerujemo da ćemo tog dana na trgu ispisati novu stranicu Dinamove povijesti i zato svi koji u sebi imaju emociju prema našem klubu taj dan trebaju biti s nama na proslavi."
  • Marley
    1.2k
    bilo bi super i da se kasnije moze i snimka pogledat :grimace:
  • Salva
    2.4k
    U jutro nedeljno kad sunce nama svrati
    Zagrebačke krovove i Savu pozlati
    Otac sina za ruku uhvati
    Sine, ovaj dan ćeš dugo pamtiti

    Lagana šetnja do Trga Starom Vlaškom
    Miris ručka nedeljnog
    Rever sa modrom značkom
    Otac sina za ruku uhvati
    Sine, danas ćemo pobijediti

    Mi smo Bad Blue Boys
    Mi smo, mi smo Dinamo
    K'o Sljeme veliko
    Veliko srce imamo

    Ulice su modre sve do Maksimira
    Nasmijana lica ista pjesma svira
    Otac sina za ruku uhvati
    Sine, danas ćemo skupa pjevati
  • Marley
    1.2k
    Ekipa, sretno svima koji putujete i dolazite iz daleka, veceras smo svi kao jedno :heart:
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Dragi moji,svima koji su u mogucnosti danas proslaviti titulu voljenog nam kluba ,zelim vam odlucnu tekmu i jos bolji provod. Uspjeli smo ,najtezansezona je iza nas za par sati. Slagalu se ii ne sa jakirom ,izborim momcadi. Ja sam pljuvat,grizao iako sam stari mudonja i trebao bi biti mudriji. Jbg svi smo razliciti a ja sam brz i impulsivan. Popio sam se pepelom,cestitao treneru. I zelim nam svima skupa Puno uspjeha i da se svi radujemo i prije slj dece godine . Uzivajte kad ja ne mogu . Ali plaster na ranu,sin moj ,16 godina z bozic se zaposlio i radi uporedo dok ide u gimnaziju. Od prve place nam kupio karte za danasnje utakmicu Kopenhagen vs Nordsjælland. Tad smo mislim da ce biti proslava titule. Ispalo je bolje po nas . Ali idemo vlakom,ja prvi put u 15 godina vozim se vlakom. 200 km popit koji pivo i uzivati. Dinamove i naljepnica od Boysa su u torbici i Kopenhagen ce biti obljepljen naravno.
    Ljubi Kujtim :heart:
  • Zagi
    6k
    U uvertiri za tulum večeras, igra se i neka tekma.
    Germanijak najavljuje
    Krkalić - Bernauer, Šutalo, Jakirović - Kaneko, Bulat, Pavić, Vrbančić, Majić - Kulenović, Brodić
    Zapravo odlično složena momčad za danas.
    Niti jedan od ovih seniora nije siguran za poziciju iduće sezone , a mladi su gladni ionak pa nebi trebali gledati potpuno revijalnu tekmu.

    Jakirović, Pavić, Majić, Vrbančić uz Mikića i Ćutuka koji su na u17 euru jesu najtalentiranije što imamo.
    Biti će ih zanimljivo gledati protiv kakvog-takvog , ipak prvoligaša.
  • Kruno
    258
    Steta sto Cvetko ne starta.
  • Mihaljević
    8.8k

    Jel se to sa Mudražijom voziš? :razz:
    EbNVp8-XgAElc9t?format=jpg&name=large
  • Kepec
    5.1k
    Pozdrav svima koji dolaze iz stotina kilometara udaljenih mjesta, a nisu uspjeli nabaviti kartu za željenu tribinu pa ne idu na tekmu nego samo na proslavu.
    Proslavite danas, ludujte, divljajte, ali ne zaboravite da smo na Maksimiru, Maksimirskoj, Vlaškoj i Trgu bana Josipa Jelačića. Naš Zagreb, naš grad, naravno da će trg nakon proslave od baklji i pivi izgledati katastrofalno, ali imovina po putu neka se ne dira. Uvijek se u euforiji neki retrovizor pogodi, znak iščupa ili nekaj treće. To se sad sve čini bezazlenim, no alkohol radi čuda pa pirpazite na ljude oko sebe, neka ovo danas prođe u zagrebačkom štihu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.