• Ivdzo11
    3.3k
    Vidim na nekom storyu Belinho trenira negdje u teretani u Splitu... Sta je sa njim, on je bez ugovora ili?
    Da ga zalizani nije vec odveo dole?
  • Jaro
    6k
    ide on dolje 100%
    Svi koji odbijustupendijski - lapapa ekipa... koristite infrastrukturu negdje druge pa makar su reinkarnacije Maradone...
  • Orc123
    5.9k
    Kako zalosno u pm....takvih se moramo maniti u sirokom luku!
  • Captain America
    15k
    Smirite doživljaj. Dečko je bio među skupljačima lopti protiv Rudeša i da stvarno ide dolje bi to bilo razglašeno na sva zvona i u svim medijima.

    Ovi su na koljenima mjesecima. Odmah bi iskoristili krađu za smanjenje napetosti među navijačima.
  • Jaro
    6k
    decko vec godinu dana ne potpisuje stipendijski jer kaze masni da teba vidjeti opcije ... Nitko nije veci od kluba, pogotovo balavac iz Brazila i njegov masnoglavi managercic
  • Ludovic IX
    6k
    kao prvo ne potpisuje on već njegov otac.. i ne napadat malog bezveze. ako nejgov otac ne vidi što bi bilo najbolje za klinca, nije mali kriv. a mali slavi svaki gol dinama i vidi se da voli dinamo
  • rioda
    3.3k
    Hajduk je inače baš prepoznat kao sredina u kojoj mladi talenti uspijevaju :lol: Ako stvarno odvedu malog tamo, vrlo vjerojatno će mu uništiti karijeru
  • Captain America
    15k
    decko vec godinu dana ne potpisuje stipendijski jer kaze masni da teba vidjeti opcije ... Nitko nije veci od kluba, pogotovo balavac iz Brazila i njegov masnoglavi managercicJaro

    Takvih siledžija poput Bare u nogometu ima ko pljeve. Svi veliki klubovi izlaze na kraj s takvim likovima i isto očekujem od današnjeg vodstva kluba.

    Bila bi tragedija izgubiti takvog talenta zbog inaćenja najjačem manageru u Hrvatskoj, pogotovo u svjetlu zaokreta mladim igračima iz vlastite škole.
  • DiddyGuela
    1.3k
    Ako je Belinho cijena koju moramo platiti da tipovi poput Bare nestanu iz kluba... onda ga jebi, nek mali ide u haj.
  • Jaro
    6k
    yep, ali eto dinamo svakodnevno ulaze u njega, a zasto bi kad ovaj (stari, manager, ko god) nece potpisati, nek ide onda u kustosiju razvijati svoj talent i stjecati nogometno ime, a ovdje ce netko mozda manje talentiran, al 100% u klubu dobiti svoje mjesto i od koga ce sutra Dinamo imati koristi (igrace i/ili financijske) - ovaj se u bilo kojem trenutku moze pokupiti i dovidjenja te slaviti golove dinama iz bilo kojeg dijela svijeta...
  • dumitrumitu
    879
    Ja nisam protiv suradnje sa Barom pod normalnim uvjetima.
  • Paggini
    10.1k
    Ako je i mali otišao, nije mi krivo jer znam da je otišao zbog uvjeta koje su postavili zalizani i stari Belinho, koje ova uprava sigurno nije htjela amenovati. A ovoj upravi vjerujem u donošenju takvih odluka, dosta je bilo lihvarenja.

    No, svejedno mislim da će mali nastaviti razvoj u Dinamu jer ni Bara nije toliko lud da ga baca dolje u onaj zoološki
  • DiddyGuela
    1.3k


    On nije za suradnju pod normalnim uvjetima. Dinamo nije Kustosija.
  • Teofil Kateran
    988
    Ma kakva suradnja s takvim tipovima, pa napokon imamo priliku za transparentnost i onda da se posluje s takvim muljatorima, pa evo šta se sad ispostavilo s Pukštasom isto…
  • Dudu9
    563
    Mislim da je problem što ne možemo bez Bare, jer i puno klinaca i roditelja žele da ih on zastupa, čak i Hajduk daje svog najboljeg igrača da ga on proda, koliko god bi željeli da ga nema oko Dinama ipak je najjači menadžer koji prodaje igrače
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.