• Olmic
    2.7k
    ne bi dobio crveni
  • javolimtebejako
    647
    ma to ne znaju ni naši suci..al vjerojatno bi dobio žuti samo da je gol pao
  • Kepec
    4.4k
    Meni nije jasno zašto kod te situacije nije svirao odmah kada je Baturina pao, nego tek kada se ustao i dodao loptu Petkoviću.
    Možda je u međuvremenu shvatio da je za crveni pa odlučio svirati i dodijeliti karton, a ne pustiti prednost.
  • Probirštift
    286
    Ja zagradim te klince to mi nikad nije bio problem, ali kad oni krenu onda galamit u gužvu psovat i jebat mater ljudima nabrijano da se spuste dolje i povlačiti ih kao da su sto puta rekli a ne jednom jer su tek došli tamo to je već bahato ponašanje
    Već je mnogo puta prošlo da je netko došao potiho rekao da se svi zagrade i sve je normalno prošlo bez da se glumi boga i psuje ljude, svi su tu došli podupirat i navijat i sve se može dogovoriti
    Za ovi debile kaj snimaju i tandrkaju na mobitelu me ni malo ne briga njih se treba upozoriti
  • Nemrem igra Dinamo
    419

    To i meni nije bilo jasno s tribine, ali sam gledao sinoć sažetke i svirao je taman prije nego se Bati ustao i dodao, tako da je to po meni čista situacija
  • mali M
    3.3k
    svirao je taman prije nego se Bati ustao i dodao, tako da je to po meni čista situacijaNemrem igra Dinamo

    meni se čak čini da bi bio ofsajd, tako da u redu je ovako dosuđeno
  • rioda
    2.2k
    Sve čisto, Petković je bio u debelom zaleđu
  • cibona
    1.4k
    Zbog izbora nisam stigao prokomentirati utakmicu, sada sam konacno uhvatio malo vremena.

    Jako sam zadovoljan nason igrom prvih 60ak minuta, ti je bio onaj dinamo kakvog zelim gledati iz utakmice u utakmicu. Posebno mi je drago štose konacno dala prilika cesto osporavanom vidovicu. Baturina i on rastu iz utakmicu u utakmicu i veselim se njihovim nadolazecim partijama. Drago mi je da je jakir konacno prestao forsirati svog miljenika iz slaven belupa. Nadam se da cemk ga na ljeto uspjeti prodati.

    Ulaskom ademija i izlaskom baturine i vidovica izgubili smo ono što nas je krasilo prvih sat vremena utakmice. Jakirovic jednostavno mora presjeci i prestati uvoditi ademija u igru. Od njega su bolji apsolutno svi. Bulat, Rog, Vrbancic i Halilovic. Niti jedan igrac dinama ne smije zivjeti na racun starih zasluga!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.