• Eduardo
    17.5k
    Nešto me u zadnje vrijeme pere kolekcionarska nostalgija prema sličicama, karticama i albumima.

    Volio bih imati uspomenu na ovu generaciju u nekom od navedenih oblika. Među klincima, ali i ostalim navijačima takva tema je uvijek popularna (skupljanje, mijenjanje, kockanje...). Ne mora biti ni klasična priča s kupovinom paketića i sl., može i nešto u suradnji s određenim trgovačkim lancem. Nešto što je Konzum imao za EURO s reprezentacijom - za kupnju od 75 kn dobiješ karticu igrača ili kupnjom posebno označenog proizvoda koji se mijenjaju na tjedanoj bazi + naravno, možeš kupiti posebno karticu. Znam da su imali istu stvar i 2008. jer mi je buraz skupljao dok je bio klinac, skupio ih, a čuva ih i danas.

    Lupam; cca 200 kartica, trenutni kadar, igrači iz zadnjih par sezona koji su skinuli "prokletstvo" proljeća, grbovi kroz povijest, najveći igrači i treneri, najbolji strijelci po sezonama, najbitniji klupski povijesni događaji, stranci...

    Ok, reprezentacija ima širu publiku, ali uz dobru promidžbu išao bi i Dinamo super.

    atcjcf75g84atlfz.jpg
  • Mulec86
    389
    Nesto slicno je i meni prolazilo kroz glavu. Mislim da bi popularnost bila jos veca, a time i ideja bolja da je kolektivno cijeli HNL obuhvacen.
  • Infinity
    15.2k
    Dao bi se sloziti i album za sam Dinamo s preko 100 slicica. U startu bi moglo biti 30tak slicica igraca, stadiona, grb kluba i slicno. Ostali brojevi bi se punili kroz sezonu, tj. sa svake utakmice bi bile po 2-3 slicice. Izracunas da ces odigrati 36 HNL utakmica, da ce tu biti 15-20 europskih, jos par utakmica kupa i lako se to nagura i na nekih 150 slicica. Paket s pet komada moze biti u prodaji u shopu uz naznacen datum. Nakon svake utakmice bi izasao novi paket s 2-3 slicice s te utakmice i jos 2-3 random s ranijih utakmica, tj. pet ukupno. Uz svaku kupljenu ulaznicu bi se mogao dobiti jedan paket, kao i za svakih 100-200 kuna u shopu, pa cak mi to 'dijeljenje' djeluje bolje nego da ima u slobodnoj prodaji u shopu. Album tako ne bi mogao popuniti svatko, moralo bi se bas potruditi, moralo bi se trositi u shopu ili ici redovno na utakmice.
  • Eduardo
    17.5k
    da je kolektivno cijeli HNL obuhvacen.Mulec86

    Nemam ništa ni protiv toga, dapače. :ok:

    a48clu1e45utt8qt.jpg

    5ogr7v5vlujhr5b0.jpg

    x3jhq3vlbuukxs4x.jpg

    yf9au94awqeuviay.jpg

    51ufi2bya4bjo2gs.jpg

    4wcusx3dnr188zmu.jpg

    4hi7m66yr3ufdxeg.jpg

    netasc1fszknufh7.jpg

    9tcs4hg38jjrtr2t.jpg
  • Mali Zeus
    9.6k
    Šteta što je to s HNL-om tad propalo, kaj trajalo samo 2 sezone ili?

    Dinamo sličice su super ideja.
    Možemo se tovarima smijati oko 100 stvari, al Hajdukove sličice su im pun pogodak iskreno.
  • Mali dioničar
    14.1k
    Bio je Dinamov album prije par godina. Nisam skupljao, ali bio je dobro napravljen.

    lk46e4cndmdx1lv2.jpeg
    m5ej0v80l9i8vbbf.jpeg
    qns09l07zyqwgeje.jpeg
  • Eduardo
    17.5k
    Šteta što je to s HNL-om tad propalo, kaj trajalo samo 2 sezone ili?Mali Zeus

    Iskreno, ne znam. Imao sam ova dva pa zbog toga pamtim. Sad, da li je bilo još toga prije ili poslije stvarno ne znam.

    Bio je Dinamov album prije par godina. Nisam skupljao, ali bio je dobro napravljen.Mali dioničar

    Ovaj iz 2014.? Prošlo je dosta vremena od tad :smile:
    ijuotvoqxbhle0d5.jpeg
  • Mali dioničar
    14.1k
    Ovaj iz 2014.?Eduardo

    Da.

    A gle, sad kad su BBB skupili hrpu fotki za monografiju od kojih ima i masu nekorištenog materijala, mogli bi i oni napraviti album i sličice.
  • Eduardo
    17.5k
    Bio je Dinamov album prije par godina. Nisam skupljao, ali bio je dobro napravljen.Mali dioničar

    Evo, sad sam pronašao svoj. 42 stranice, 384 sličice. Sama kvaliteta albuma i sličica (kvaliteta papira) je diskutabilna. Kroz sličicu vidiš pozadinu iste, toliko je tanak papir. Također, ono što mi se nije sviđalo su "spajalice", tj. negdje trebaš složiti 8 sličica da bi dobio kompletnu sliku - što je previše. To je možda dlaka u jajetu, ali općenito nisam nikad bio ljubitelj "spajalica" - jednostavno mi ružno izgleda i kvari dojam albuma.

    Listajući album sad vidim da sam dosta toga skupio... Sad mi je žao što nisam kompletirao cijeli album.
  • SAS1987
    13.4k
    Da ne idemo previše u offtopic... pogledao sam youtube kanal i Dinama i Hajduka gdje imamo veči broj followerja (42.9k mi a oni 34.2k) a i broj pogleda videa nam je veći. Toliko o tome da Dinamo ne zanima nikoga osim par tisuća ljudi :smile:

    Dinamo
    Hajduk
  • SAS1987
    13.4k
    Par "random" klubova po broju youtube followera:
    Dynamo Kiew - 300k
    Legia - 133k
    Zvezda 143k
    Atalanta 63k
    Ferencvaros 50k
    Dinamo 43k
    Hajduk 34k
    Partizan 31k
    Sarajevo 22k
    Udinese 21k
    Željezničar 19k
    Maribor 11k
    Olimpija 3.5k
  • luftwaffe
    645
    bio mi je drag i onaj kiosk na Kvatriću
  • SAS1987
    13.4k
    Vidim da Rijeka prodaje godišnje i ulaznice za Hibernian online na ulaznice.hr.

    Ako Dinamo već nema godišnjih (što je jedna od većih PR gluposti koje sam u životu vidio a kako kaže deda, još nije prekasno :smile: ) onda bi barem mogli prodavati ulaznice online. Ionako službeno (koliko ja znam) PCT kriterij ne vrijedi za kupnju ulaznice nego za ulaz na događaj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.