• Kwedi
    3.8k
    Radio Sljeme je tokom adventa svakih sat vremena reklamirao Dinamovu adventsku kućicu.
  • Keyser Soze
    8k
    S obzirom na cijelu situaciju s koronom mogo bi GNK izbacit plave maske s dinamovim grbom, masovno bi se prodavale :lol:
  • deda
    27.6k
    Nema ih ko sašiti
  • SAS1987
    13.3k
    nemoj nositi masku, dobit ces zabranu :joke:
  • NORTE
    9k
    Ideš na tekmu pa u fan shopu kod stadiona kupiš za 300 kn i dobiš 4 tople žuje s palete, popiš s frendom/ekipom i svi dobite zabranu na ulasku nakon puhanja. Bravo za akciju.
  • reziser
    6.2k
    možda su bezalkoholne :rofl:
  • Eduardo
    17.3k
    Šta kažete na ovu novu emisiju?

  • Kwedi
    3.8k
    La(j)ni ističe/istekao ugovor. Nisam vidio, jel su rekli di koliko je produženo?
  • agramZ
    2.3k
    a mi moramo cekati hntv.. austria salzburg koja igra u zupanijskoj ligi salzburg-a napravi ovako nesto profesionalno. mi mozemo samo slusati zokija nakon utakmice..

    in salzburg nur die austria!
  • Eduardo
    17.3k
    Možda bi se dao složiti jedan školski paket za početak školske godine koji bi sadržavao; zaštitnu masku za klince (ili njih 3 u paketu), par bilježnica, pokoju olovku i gumicu, kemijsku, bojice, raspored sati, naljepnice za ime, prezime i predmet, ravnalo ili nešto sl., naravno sve sa motivima Dinama. Nekakve takve sitnice koje ne bi zapaprile cijenu paketa.
  • Kwedi
    3.8k
    Imaju torbe i pernice
  • r1oma
    1.5k
    Cak je i Osijek nesto napravio po tom pitanju...
    yalqiit227hiufnu.jpg
  • Eduardo
    17.3k
    znam da imaju, ali govorim konkretno o paketu, ne pojedinačnim stvarima. Mislim da sam na Amazonu vidio takve pakete Bayerna i Liverpoola. Nešto slično ovome što lege imaju, samo malo 'bogatiji' paketic.
  • Neki tip
    19k
    kužim da su se navijači 80tih i 90tih poenglezili, razumijem naravno i da šibaš engleski kad imaš internacionalnu publiku, ali da NK Osijek osnovnoškolcima grada Osijeka prodaje suvenire uz poruku "Back2School", e to mi je idiotski.

    Ko onaj Tony Electronics ili tako nekako na Trešnjevci. Mala, neugledna radnja za popravak mobitela, što li, a naziv ko da će horde stranaca zbog toga navratiti..

    Baš me nervira to kompleksaštvo i provincijalizam.
  • Mali dioničar
    14k
    Back2SchoolNeki tip sa Zapada

    Bit će mali schooligani.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.