• NitkoBitan
    17k
    na europskim vjerojatno i budem na sjeveruSimpatizer

    Svaku, svaku... a ne samo europsku zbog cijene. Svidjet ce ti se pa ces zaboravit na zapad i skupe cijene :wink:
  • Paggini
    19.6k


    Brate, ne želim se sad ponašati kao ikakva vertikala, ali sam svojevremeno za 18 kuna po satu iznosio šute, prenosio frižidere, bacao gajbe i ostalo preko ljeta da kupujem novi dres, pizdarije iz shopa u ilici, da imam fond za ulaznice i ostalo... Sumnjam da ćeš.ovdje naći.simpatije za svoju tešku borbu...
  • Nino Bule
    13.4k
    Ma dobro godisnju si priustit u zg stvarno nije problem, da imas 17 godina mozes odradit negdje fuševe za priustit si, zao mi je jedino roditelja s djecom al tu je klub smislio dobro rjesenje s besplatnim ulaznicama za utakmice hnl/kup osim derbija za djecu
  • Simpatizer
    270


    A ja sam prije 4 godine radio u McDonald's-u za 27 kuna po satu, gdje sam na 35° po najvećem suncu morao čistit kečap i svakakve pi**arije po vrelom betonu dok djeca vrište, u kuhinji raditi na grillu i fritezama gdje ti para od vrućine ide u lice i magli naočale dok mi menadžeri dišu za vratom, i namjerno daju 6 sati smjene subotom a ne nedjeljom koja se plaćala 40 kuna

    Samo je tad bilo moguće za 150 kuna kupit paket ulaznica za europu za grupnu fazu, možda i manje

    Ne tražim empatije, postoji ljudi kojima je 10 puta gore

    Ali ne vole svi nogomet jednako, a kamoli dinamo

    Što manje zarađuješ to ćeš se više toga morati odreći, a mnogima je odlazak na utakmice luksuz kojeg im je lako odreći se.

    Ja ću se snać i platit većinu ulaznica ali ajmo ne glumiti da je većina ljudi "zaluđena" kao mi.

    Ako želimo 10,20,30 tisuća ljudi na HNL utakmicama to moramo uzeti u obzir
  • Nino Bule
    13.4k
    Cijena ulaznice nije razlog zasto nas nije 20 tisuca, taj mit su valjda razbile karte za 1 kunu na europskim utakmicama
  • Simpatizer
    270
    Zar nije stadion bio pun kad se gledalo za 1 kunu
  • Nino Bule
    13.4k
    Mozda jednu utakmicu, to i nije neko mjerilo zar ne, ja koliko se sjecam rusili su se negatini rekordi gledanosti kad su karte bile 5/10 kuna i djelile se u sportskim, sad rusimo pozitivne rekorde
  • Simpatizer
    270
    to je vjerojatno istina

    Završio bih raspravu time da mislim da će velika većina ovih problema bit riješena novim stadionom a do tad smo limitirani ovime što imamo
  • Zambatine škude
    2.6k
    da će velika većina ovih problema bit riješena novim stadionomSimpatizer

    Ovisi na kaj misliš. Cijene na novom stadionu će sigurno biti više, za neke sektore vjerojatno i višestruko.

    A onda će 90 % onih koji kukaju za cijene (ne mislim tu na tebe, da se ne bi krivo razumjeli) prvi biti u redu za dati 30 eura za Dinamo Gorica.
  • jedan u nizu
    8.2k
    @Simpatizer

    Ja sam prije 10 godina radio studenstke poslove od 15-20kn, i to fizicki najazahtjevnije, kao sto je Paggini rekao.
    To je 2-2,5 eura po satu. Vise nego duplo manje (siguran sam da ovo gramaticki nije ispravno) nego ti sada radis.
    Tada su karte za zapad dolje bile jeftinije, ali je i cijena rada bila jeftinija. I ja sam trebao odraditi nekoliko sati za jednu ulaznicu.

    A ovo si dobro napisao, ne vole dinamo svi jednako.
    Onaj tko ga manje voli, bolit ce ga svaka kuna koju ce dati na dinamo. A onaj tko ga vise voli dat ce i duplo bez razmisljanja ako treba.

    Ako je nekome odlazak na utakmicu luksuz, onda jebiga neces ici na utakmicu.

    Problem je sto to ljudi danas smatraju luksuzom a sto ne. Netko ce na cugu i pljugu svaki dan bez problema ostaviti 10 eura. Ali jednom mjesecno ce mu biti puno dati 15 eura za dinamo jer je to luksuz.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Ovisi o restoranu, možeš otići u McDonald's i platit jelo za sebe 6-7€ a djeci kupit Happy Meal za 5€, još ih besplatno i pustit da se igraju po toboganima, a možeš i otići u neki fancy riblji restoran gdje ti mali tanjur naplate 15€ po osobi.Simpatizer

    Tocno to. Mozes za 5 eura gledati derbi izmedu Ponikvi i Haška, ili za 15 eura gledati Dinamo u prvoj hrvatskoj ligi.
  • ZgDLions
    395
    Vidim da se rasprava rasplamsala, ali da ja ponovo zatupim svoje.
    Kako istok ode u zaborav zakaj nam ne otvore zg.
    Da li je klubu zanimljivije više love ili veći broj navijača, sa zg dobivaš veći profil ljudi koji bi došli, ali ako ih je manje od dva soma neki gubitak.
    Moraš ih po meni privući da dolaze stalno u većem broju.
    Samo forsiranje zd dok se ne rasproda ne čini mi se ko najsretnij riješenje.
    Kad odeš u Lisinski recimo na simfonijski znalo je biti doslovno deset posto kapaciteta pa ipak sve otvoreno, garderobe, rade svi ulazi, zagrijano, ohladjeno, brošure odštampane, wc top, stolice fine potapecirane i karta 7eura.
    Znam da baš nije odveć usporedivo, ali na tragu sam toga da bi malo veći izbor dobro došao.
    Ovak gurate one grintavce koji su me ubili sa konstantnom kritikom Petkovića na Šahtaru, djecu, familije, istočnjake, strance sve u isti koš.
    Na istoku i zapadu nikad nije bila ista ekipa, dajte da se razvrstamo ko ljudi.
    :grin:
  • Simpatizer
    270
    I ja sam trebao odraditi nekoliko sati za jednu ulaznicu.jedan u nizu

    I platio si. I ja ću u većini slučajeva platit.

    Ali to smo nas dvojica. Pišemo na zoni dinamo

    Mi želimo da nam dođu i ljudi koji znaju nabrojati možda 3-4 igrača Dinama

    Želimo i žene i djecu

    Želimo i starce (znamo kakve su mirovine)

    Želimo i turiste

    Sad je to problem jer realno imamo dvije tribine, jedna za BBB, jedna je atraktivna.

    Kad budemo imali normalan stadion bit će ulaznica za sve, i cijene će bit bolje jer će bit opcija za sve navijače
  • blue heart 72
    1.7k
    Kod nas uvijek neki izgovori.
    Da li su skupe ulaznice, pa vremenska prognoza, pa stadion bez krova, pa ponuda jela i pića, pa stanje WC-a.... Sve samo ne Dinamo. Zato kada se izvuće kaj ja znam Bayern, Milan, City i slično nije problem uzet i ženicu sa sobom, ostati tamo dva tri dana, platiti smještaj, šopingirati, malo se kurčiti na društvenim mrežama....
  • Teofil Kateran
    1.4k
    A da, kad ti isti ljudi neće priznat da dolaze zbog Bayerna i Citya, a ne zbog Dinama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.