• dinamozivivjecno
    1.6k
    Rujevica isto nije losa, ali su ova dva stadiona bolje rijesenje jer imaju veci kapacitet.
  • Peškaman
    2.6k
    Očekujem sutra kod Hajduka zamjene Pukštas-Kalik,Hrgović-Diallo,Laslo-Brekalo,Kalinić start od prve minute(a nema snage za preko +60min).
    S takvim scenarijem imaju u vezi Kalik-Sigur-Krovinović,'flaster' na Siguru,ovu dvojicu pustit da 'kreiraju'.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Nadam se da će im igrati ovaj junior na lijevom beku. Prošlu utakmicu skoro da nije ni bio testiran u obrani a u nekim prošlim utakmicama je bio vrlo loš prema nazad.

    Nema vjetra ovaj put, Mišićeve poluduge i duge lopte neće jugo odnijeti u treći red tribina. Bit će više nogometa nego u subotu.
  • dzg7
    267

    Kak mislis polufinale,četvrtfinale na neutralnom to nema nigdje ,finale da ali ovo ranije faze uvijek imaju domaćine
  • Mihaljević
    8.2k
    Mislim da bi to bilo dobro za kup, jer 80% ekipa pogotovo ove sa dna ljestvice ako pobjede, pobjeđuju većinom kod kuće, pa bi neutralan teren bio pravo lice svih ekipa. Posebno sad kad te ekipe nemaju rezultatski imperativ.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Očekujem sutra kod Hajduka zamjene Pukštas-Kalik,Peškaman

    Kaj im nije Kalik ozljeden?

    Volio bih vidjet Mikanovica haha.
  • Kzc1986
    26
    Ima neko info o prodaji karata za kup? Jel kaj ostalo?
  • dzg7
    267

    To je po meni i draž kupa da underdogovi dođu sto dalje
  • San Lorenzo
    11.7k
    Ima vijesti o Livaji, jel se taj vraća uopće ove sezone?
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ima neko info o prodaji karata za kup? Jel kaj ostalo?Kzc1986

    Gotova prodaja, prodano oko 1000.
  • Joza
    348
    Problemi sa aduktorom, navodno.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    englezi uz finale, također i polufinale kupa igraju na neutralnom(Wembleyu).
  • Nolifer
    6.7k
    Miran sam i sutra. Drago mi je da je trener izjavio, da je gladan da uzme sve i to je legitimna izjava. Nije se izletio, nego je realno. Sutra ih dobijemo i sve je u našim nogama i glavama. Briga me za sutrašnju ljepotu od igre, daj mi taj kup, jednako mi je vrijedan kao i liga. Pa nek kmeće kolko hoće. Jer mi smo Dinamo. Sredili smo ih i u futsalu, ajmo ih sad dokrajčit!! Jer mi smo, pobjednici, a oni obični luzeri. Jer nama je to u krvi, naš plavi pobjednički mentalitet, a nismo kmećavci ko oni, da kmeće ko plačipi... Nemaju oni to u svom DNK...

    Zato malo satire




    Ajdeeeeeeeeeeee daaaaaj miii samo pobjedeeee!!! :pray: :strong:
  • Nemrem igra Dinamo
    625

    Dost jaka uvertira u Dvojci večeras :ok:
    Ajme meni nije mi dobro, dajmo im i sutra par komada :strong:
  • Nolifer
    6.7k


    Nisam bil, da bi mogao ić na tekme, sjever i izdržat taj tempo, odnosno ić na tekme općenito, malo mi se zdravlje pogoršalo, pa sam imao termin fizikalne terapije kojeg nisam mogao odgoditi, al sam bio u toku. Sa fizioterapeutom koji je inače Dinamovac smo komentirali cijelo vrijeme i sutrašnji dvoboj isto, pa zaključili da bi ih to sutra dokrajčilo i zato se još ništa ne veselim, nego se nadam da to bude tako.. :pray:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.