• plavac173
    2.6k
    Ma ne vrijedi objasnjavat, vjerovatno je u zadnjih 12 utakmica 11 krenuo u prvih XI jer ga je Ristovski zavolio pa ga sad opet ne voli, steta.. Cekamo da ga zavoli opet...
  • Jaro
    5.6k
    Ali ti zaboravljas tko je alternativa kaneku. Je*eni spikic! Ajde da imamo neku dobru opciju osim kaneka na desnom krilu, ali mi to NEMAMO.cibona

    Da je bilo koga stavio tamo, pa i Nevistica,rekao bih OK, malo Kaneko pao u formi,malo da ga se sacuva, ali Spikic, nakon one kontre protiv Lokomotive (ponovio reakciju koja je protiv Rijeke cudom zavrsila golom)?
  • Brusa
    729
    ne sviđa mi se prva postava....
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k
    Dajte ljudi mirujte :lol:
    Dao Bog da Spika zabije 3 komada
    Zna vecina da volim Takija pa zato moram baciti hejt yakiru, apsolutne sam sokeran kako se ekipa peca :lol: zivjeli idemo pit i galamiti

    Bez zijevanja :strong:
  • GaijiZG
    595

    Jer je te minute zaslužio, al vidi se da desna strana šteka, i logično da će Jakir promjenit Kaneka, a ne Ristovskog. Jer opcija da Jakir kaže Ristovskom da promjeni navike ne postoji, lik nema autoritet.
  • Mlađi referent
    10.7k
    Ristovski konstantno guši KanekaGaijiZG

    A zakaj Takuro ne guši Ristovskog? Koja je greška Rileta ako nisu dobar fit?
  • Tongo Doumbia
    2.4k
    I meni je Takuro simpatičan, ali ljudi, koji vam je?

    AJMO DINAMOO
  • Mihaljević
    8.2k
    Mene više jebe što Vidović nezasluženo dobija minutažu na kapaljku, a svu minutažu koju dobije odlično iskoristi.
  • Doktor Kunić
    2.5k
    ŽIVJELI!
    AJMOOO daj još jednu @Noel

    20240210-162749.jpg
  • Krizy
    36.4k
    Jakirović ne mijenja Ristovskog? Jel znaš da Ristovski ima samo 160 odigranih minuta više od Moharramija otkako je Jakirović trener. S tim da Moha nije dostupan zadnje četiri utakmice.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Jebeni rozi dresovi, kaj je s crnima? Popunjavaju se tribine.
  • cibona
    1.4k
    Zasluženi početak za Špikića, ionako se Kaneko od sljedeće vraća u prvih 11.Krizy

    Sori ali nakon one utakmice protiv lokomotive,ne mozes reci da je Spikic zasluzeno u prvoj postavi. A nije kao da i prije te utakmice nije imao svojih "bisera".

    A jakir je odlucio vratiti spikica "u zivot" bas protiv lokomotive, simbolicno jelda?
  • plavac173
    2.6k
    Ne mozes zamisliti da netko misli da je Jakir stavio Kaneka na klupu ( i to je samo jedna utakmica sto je najtuznije) jer ga Ristovski kao ne voli :rofl: ... Ljudi bas vole igrati FM... Pa ljudi ovo je sport, nogomet, biznis, posao i karijera prije svega... Svima je njima cilj otici stepenicu vise u karijeri kako treneru tako i igracima, a to sigurno nece sa time sta neki ovdje misli da bira igrace na osnovu toga ko koga "ne voli"..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.