• NitkoBitan
    12.3k
    Meni je logicnije imat Kaneka za probijanje bunkera a Spikica za kontre, odnosno europske utakmice. Ali eto strucnjak na klupi vidi nesto kaj mi ne vidimo.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Zato bi ja Murića doveo ako se može.
  • Marcinko
    327
    Po postovima bi se reklo da je Kaneko briljirao zadnje 3 utakmice, a zapravo je bio u najboljem slučaju prosječan. Mene više brine Živković u odbrani.

595
    Kaj sam vam rekel... točno sam znao čim Kaneko 2 tekme nema asist ili gol ide na klupu.
  • cibona
    1.4k
    Ha ha.

Pa ristovski na svaki kanekov pas siri ruke i prigovara i to vec mjesecima, a jakirovicu klupa ovisi o senatorima. Samo se cekalo da kaneko odigra 2-3 prosjecne utakmice i evo, ristovskom je zelja ispunjena.
  • Krizy
    36.4k
    Kaneko je zadnjih 12 utakmica igrao u prvih 11. Svaku igrao bar 67 minuta. Ali danas ne igra jer ga Ristovski ne voli. Nitko ne bi trebao biti siguran u prvih 11, pogotovo jer je Kaneko zadnje dvije bio solidan, u najboljem slučaju.
    Baš za zapitati se jel se navija za Dinamo ili Kaneka.
  • IstokKa96
    557
    Sudeci po uvodu, tko zna kaj nas ceka da losije udjemo tekmu...jadikovanje oko Kaneka/Spikica...nema nam pomoci.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.9k
    pitanje ti je na mjestu dragi :lol: kaj se pecate
  • GaijiZG
    595

Pa jel vi gledate tekme. Ristovski konstantno guši Kaneka, krade mu prostor, tjera ga sa linije kad imamo posjed. Kaneko je igrač za bit uz aut liniju i od tud da ode u prodor ili ubačaj, a Ristovski mu krade prostor i gura ga naprijed i u sredinu.
  • plavac173
    2.6k
    Legendo ti si se bas upecao za par postova na forumu umjesto da pratis to na utakmici, bas sam pratio i uopce na mase nesto sto ne mase i drugima... Nemoj gluposti pricat i uozbilji se, cuj Ristovski ne moze ocima vidjet Kaneka, covjeka sa kojim je svaki dan 25/7. Ljudi cesto vide ono sta zele vidjeti, a ne stvari onakve kakvom i jesu.
  • cibona
    1.4k
    Ali ti zaboravljas tko je alternativa kaneku. Je*eni spikic! Ajde da imamo neku dobru opciju osim kaneka na desnom krilu, ali mi to NEMAMO.
  • Krizy
    36.4k
    Ne gledam. U pravu si. Sad mi objasni zašto je u zadnjih 12 utakmica Kaneko imao 95% minutaže.

"Je*eni" Špikić u zadnje 4 tekme ima gol u 110 minuta, Kaneko nema u 3x više.
    Zasluženi početak za Špikića, ionako se Kaneko od sljedeće vraća u prvih 11.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Preveliki hype se dignuo oko Kaneka i Hoxhe opcenito, igramo svaka tri dana ljudi sad, normalno da ce ih rotirat.

Hoxha danas ako ne bude konkretan golom ili asistom,ide Gabi u prvih 11 vrlo brzo.