• Mali Zeus
    10.6k
    Halilović je isto neopravdano zapostavljen. Vidović je isto zaboravljen, Jakirovo treniranje strogoće nekakvo. Po kojoj logici on slaže postavu to samo Bog zna. Isto tak je najavio da Moreno opet igra i mislim da danas igra čisto iz Jakirovog prkosa. Plus kaj je umjesto Ademija mogao Ljubičić u vezu, ovak će Ademi igrati neku polušpicu i bit će propuh u obrani.
  • Marcinko
    337
    Ne znam kakvi su ovi stranci u napadu Istre, ali ako su iole brzi najebali smo. Jedino se nadati da nemaju završnicu.
  • Maksim Maksimirski
    4.8k
    Ako Istra izbori 2 kornera u velikom smo problemu.
  • Praskaton
    2k
    Najgore od svega mi ne znamo kako bi izgledao Halilovic a da ne igra druga postava na terenu.Kad god gledam momak je prisutan u igri ulazi u prave zone,trazi loptu.Takoder zna podvalit loptu i solidan udarac.
    Ne znamo ni što vise mozemo ocekivat od Ljube u vezi jer covjek nije spojio dvije utakmice na svojoj poziciji.
    Ne znamo ni kako Vidovic izgleda na 10-tki kad iza sebe ima npr.Misica i Sucica.
    Živkovica je bio veliki kiks vracat to sam govorio odmah svi to sad i vide.Ok momak je sad tu,ne treba ga gazit nakon prosle utakmice al ni gurat silom samo radi inata.

    Razumijem i da je Ogi novi ima problem adaptacije,neka ozlijeda sve ok,al proslo je skoro mjesec dana daj ga u vatru jer ce sigurno igrat vecinu utakmica ove pokusezone.Hoxha bi izgledao puno opasnije s njim.
    Mali Mikic mora bit bar na klupi,u slucaju da rjesimo utakmicu u svoju korist(klasa optimist) dobio bi neke minute koje bi zlata vrijedile.

    Imamo toliko igraca u rosteru u vezi kojih mozemo samo nagađat jer ih ne vidimo na terenu
  • NitkoBitan
    13.6k
    "Susret je trebao početi u 17:00, ali će početi u 17:10 jer je kasnio početak utakmice Osijek - Rudeš."

    Ne znam jel netko vec spomenuo...
  • Splico
    12
    Isto tak je najavio da Moreno opet igra i mislim da danas igra čisto iz Jakirovog prkosa.Mali Zeus

    Stavia ga je da igra iz razloga jer tako mladog igraca staviti na klupu posli jedne lose utakmice bilo bi ubojstvo za njega i ujedno i njegov kraj.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Ma u redu to kužim, al po meni nije trebao startati ni prošlu.
  • Mali Zeus
    10.6k
    jebomepas ak Ogiwara neće igrati još 3, 4 tekme jer profa.
  • Nevo7
    636
    Bojim se da ćemo danas izgubiti i to iz čiste "osvete" igrača zbog svih događaja vezanih za Klub, od nedovođenja Brekala i njegovog izvjesnog odlaska u Hajduk, do sramotnog vođenja ekipe i forsiranja pogrešnih igrača, taktike, itd. Ne znam, crne su mi misli u glavi. Nikada se tako nisam osjećao. A kako je tek igračima, osjećaju se zatočene. Odlaskom Jakira, oni će prodisati, možda.
  • marcio amoroso
    34k


    Sjećaš se oklade @Orc123?
    Još jedna je ostala :grin:
  • Sixthway
    298
    Ovo dobivamo ,tovari će jednom past u krizu, neće ih pojačanja spasit toga . Samo jako. Ništa nije gotovo
  • Praskaton
    2k
    Je strasno im je.Dodu doma a djeca plaču nema sta za jest,frizider prazan.I onda se naljutis i kazes e sad se necu vise igrat predajem se.

    Gluposti ako ima imalo sportskog duha u njima sad ce izac s nožem u zubima pokazat svima ko je prvak Hrvatske
  • Orc123
    6.1k

    Frende moze, ali mislim da je 5 bilo rijec a ne 3 :razz:
  • marcio amoroso
    34k

    Ma neka tebe frende. Samo mi palo napamet kad sam vidio da je na klupi.
  • DrawTube
    3.6k
    Kako moćno već sad izgledaju Boysi :strong:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.