• Herñan Crespo
    88
    E moj jakire kakvi zagorac.. nikako mi nije jasno da zasto ne iztrpi Nevistica
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Pa jel moguce da je ovaj tako tvrdoglav da mu opet igraju Petkovic i Ademi u prvoj???
  • Bruh
    901
    Nisam nikad mislio da ću biti nervozan pred utakmicu sa istrom al ajde da se i to dogodilo
  • Mihaljević
    8.7k
    Jedino se Baturinu trebalo igrat bez obzira na formu i on baš njega stavi na klupu... Pa stavi Ristovskog, Ademija, Petka na klupu!
  • Majki2111
    2.8k
    Čisto mala crtica. Dosta se pojavilo hejta prema pojačanjima iz HNL u vidu Hoxhe. Što su bili Komnen Andrić, Kastrati , Tolić, Perković, Livaković, Ademi, Jakić?
  • Neki tip
    19.6k
    Što su bili Komnen Andrić, Kastrati , Tolić,Majki2111

    Promašaji.

    Komnen po svemu sudeći ok momak (i za 2./3. napadača je odradio ok), Tolić također, ali nijedan od te trojice nije dokaz onoga kaj želiš reći pa ne kužim zakaj ih uvrštavaš.
  • San Lorenzo
    12.7k
    Već vidim manjak trke veznog reda, nesporazume Takura i Ristovskog, prodore Takura i lopte u 16m gdje nema nikoga jer Petkan stoji na 25 metara i čeka odbijanac...
  • Droljo
    6.4k
    Ne razmem ove fore oko ademija, dečko ima 32 godine. Prošao pripreme, zakaj nemre trčat?
  • Mentalni Gimnastičar
    752
    Veliki rezovi nema što, jedva čekam ja tebi ti meni jalovi posjed i ubacivanje u ništa 90 minuta.
  • Benito
    620
    mogao bi i progutat manjak trke da su barem kreativni i tehnički igrači u vezi ali...Bulat i Ademi će se sparkirat gore negdje di neće dobit loptu a Perko će se spuštat na centar...naravno, da me bar demantiraju
  • Juznjak
    3.3k

    Zato što je samo u nas normalno da je netko star sa 32 godine.
  • Majki2111
    2.8k
    Svi su oni igrali solidne role u Europa ligi. Možda nisu razbili Totenham 3-0, ali su igrali solidne role. Ne vidim zašto Hoxha nebi bio dobar igrač za Dinamo i dovoljan za naslov prvaka 2024.
  • sport
    2.5k
    Silni rezovi nema što,skoro sam se porezao.
  • dd29
    303
    Nek baturina malo s klupe gleda, ove godine je bulat bolji od njega i to poprilično

    Što je tužno s obzirom koliko je baturina talentiraniji, možda ga klupa trgne, svakako ne zaslužuje da igra svaku od prve
  • Neki tip
    19.6k


    Nemam ja niš protiv Hoxhe, vidjet ćemo, samo mi je tvoja argumentacija klimava.

    Ak si htio poentirat s HNL pojačanjima, onda Tolić, Kastrati, a ni Andrić nisu baš ti koji ti idu u prilog.

    Nema veze, svakako nije tema.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.