• Svi na Sjever
    1.9k
    Ja mislim da ce KTC ispast uz Brodića,a i osobno bih to napravio a mlađariju bi gurnuo da skupljaju iskustvo ,ionako svi govore da je prvenstvo primarno.

    Živkoviću i Perkoviću će konferencijska puno značit za neophodno europsko iskustvo a KTC ce biti sigurni starter u HNL-u, a i paše mu da ne igra čet-ned često.
  • Orc123
    5k
    doveli smo ga na poziciju za koju ni nemamo igraca i sta bi onda trebali? Nije ga Jakir dovodio i odlucio se za njega da bi grijao klupu. On u njemu vidi rjesenje za tu poziciju i sigurno ce ga istrpiti kao sto smo istrpili brdo drugih igraca koji su se pokazali kao totalni promasaj ali i iznjedrili smo tako par odlicnih igraca. Onda on najmanje sto zasluzuje je prilika u kontinuitetu.
  • BBB Mataa998
    1.2k
    Po meni,Ogiwara,KTC i Ademi.
    Svaka cast Hoxhi ali smatram da nije 3x bolji igrac od Vidovica i Spike na lijevom krilu.Bolji jest ali toliko velika prevaga nije. Naravno ako bi uspjeli dovesti Brekala onda smatram da se mora naci mjesto za njega a KTC ili Ademi da ostanu samo za HNL
  • blue heart 72
    1.3k
    KTC ziherica in, Brodić ziherica out. E sada između Akija, Ogija i Hoxhe, treba gledati tamo gdje smo najdeficitarniji odnosno gdje smo najbolje popunjeni. Iako mi je Aki jedan od najdražih igrača ikada, ja bi prijavio Ogija i Hoxhu za europsko proljeće
  • Zagi
    4.8k
    Ako sve svi slažete da konf nije bitna već samo prvenstvo, protiv Betisa bi startna obrambena linija trebala biti:
    Ogiwara- Mauro - Moreno - Mikić
  • emilperska
    3k
    Brekalo, Ademi, Ogiwara..

    Osobno bi stavio Brekalo, KTC, Ogiwara, ali poznavajući Akijev karakter, zabit ce "Profu" u stup ako ne bude prijavljen..
123Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.