• Mali dioničar
    14k
    5 igrača, 3 mjesta.
    1. Ademi (151 votes)
        Da
        43%
        Ne
        57%
    2. Ogiwara (151 votes)
        Da
        72%
        Ne
        28%
    3. KTC (151 votes)
        Da
        87%
        Ne
        13%
    4. Brodić (151 votes)
        Da
          7%
        Ne
        93%
    5. Hoxha (151 votes)
        Da
        89%
        Ne
        11%
  • Mali dioničar
    14k
    Trebate 3 puta stisnuti da i 2 puta ne. :smile:
  • miro
    3.1k
    Fakat mi je teško razumjet da netko ne bi Ademija prijavio. Ako netko zna igrat takve tekme to je on
  • Doktor Kunić
    2.4k
    A kog nebi onda? KTC potreban stoper, bek nam je potreban, i fali nam igrač u napadu a to je hoxha, jebiga
  • miro
    3.1k
    Meni bi Ademi i KTC bili pod mus, a za trećeg ili Brodić ili Hoxha, svejedno
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Meni se cini da ce Ogiwara izvisit iz cistog razloga sto nije prosao pripreme i sto ce Jakir vjerojatno ici na defanzivnije, europski iskusnije bekove (Ljubo, Perkan).
  • rioda
    2.1k
    Kako svejedno Brodić ili Hoxha, ako će Hoxha biti u prvih 11, a Brodić druga-treća opcija u napadu?

    KTC, Ademi, Hoxha.

    Beka će svejedno igrati Perković jer em je u formi, em ćemo igrati obrambeno, em je Ogiwara ofanzivniji i tek se prilagođava.
  • Kujtim Shalla
    2k
    Pitanje glasi, šta ako neko Ko je bio prijavljeni poput Marina promijeni klub. Da li u tom slučaju i dalje možemo prijaviti 3, nova ili ekstra igrača?
  • Izet Hajrović
    806
    100 puta objašnjeno, bez obzira na sve, mogu se prijaviti samo 3 nova igrača + neograničen broj novih mladih koji pripadaju na B listu, npr. Živković.
  • jedan u nizu
    5.6k
    Meni se cini da ce Ogiwara izvisit iz cistog razloga sto nije prosao pripreme i sto ce Jakir vjerojatno ici na defanzivnije, europski iskusnije bekove (Ljubo, Perkan).Efes Pilsen


    rade onda Ogija registrirati. Ako postoji sansa da prodemo dalje, trebat ce nema lijevi bek u nastavku natjecanja. Do tada ce vec biti u nekoj formi i nadamo se prvotimac.

    Uostalom, na beku smo deficitarni, stopera imamo. Perkovic je stoper. Ja bi rade njega nego KTCa.
    KTC je spor, i nekako uvijek kiksa u velikim utakmicama. HNL ce pojesti, ali protiv jacih ekipa nece biti na razini. (ne morate drvljem i kamenjem na mene, samo izrazavam svoje misljenje :) ) Uz Morena, Perkovica, Perica, Maxa i Šutala jos jedan stoper nam nije neophodan, dok lijevi bek je.

    Ademi nam treba, i to kao defanzivac, a ne naprijed kako igra pod Jakirom. Nadam se da trener to shvaca i da ce ga staviti tamo gdje je bolji. U jesenskom dijelu je bio igrac manje na terenu, ali nekako vjerujem da je sad vec dignuo formu i da ce ostatak sezone odigrati onako kako i zna, Ofenzivnih veznjaka imamo (Baturina, Vidovic, Halilovic), cak bi i Ljubicica i Sučića stavi vise prema naprijed nego nekog defanzivca. Makar su mi njih dvojica i Bulat neki box to box veznjaci.
    Uz Mišića jedini pravi defanzivac je Ademi, i to drugaciji jer je Mišić ipak playmaker, dok je Ademi razbijač.
  • Olmic
    2.7k
    ktc spor? Sigurno nas najbrzi stoper
  • jedan u nizu
    5.6k

    po meni da, spor je.
    To što je Perić još sporiji, ili sto Šutalo nije nesto puno brzi, ne znaci da je KTC spor.
    Perkovic, Zivkovic i Max su po meni osjetno brzi. Fizicki osjetno slabiji ali ipak brzi.

    KTC je izvisio par puta protiv HNL klubova, ali je sigurniji bio u svoju igru pa to nisu bile kardinalne greske. Da je bilo jacih protivnika vjerujem da bi direktno i skrivio koji gol.
  • Ban
    698
    Glasao sam za Ogija, Hoxhu i Brodića. Da smo doveli normalnog stopera on bi mi upao umjesto Brodića na listu.
  • Teofil Kateran
    818
    Mislim da Brodić sigurno ispada, Hoxha i KTC su po meni sigurno unutra. Mislim da Jakir ima dvojbu između Ogiware i Ademija. Imam dobar predosjećaj u vezi Ogiware, ali još ga nismo ni vidjeli, nema baš ni previše vremena za procjenu. Mislim da bi se trebalo riskirat s Ogiwarom da imamo jednog pravog lijevog beka. Sredina je popunjena, Ademi jako puno znači, ali mislim da u sredini možemo to pokrit jako dobro.
  • Armagedon13
    958
    Ako se štedi onda Aki sigurno - ne
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.